Навушники
Nacon RIG800 Pro HS
Відео 5Фото 15 |
Nacon RIG800 Pro HS |
|
Тривалий час автономної роботи, наявність док-станції для заряджання.
Версія для Xbox: Nacon RIG800 Pro HX
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nacon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nacon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nacon RIG800 Pro HS
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Słuchawki NACON Rig 800 Pro HS | 719 zł |
Nacon RIG 800 PRO HS Nauszne Czarny | 719 zł |
Słuchawki NACON Rig 800 Pro HS RIG800PROHS | 742 zł |
Słuchawki Nacon NACON RIG PS5 Słuchawki bezprzewodowe RIG800PROHS - czarne | 719 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →