Навушники
Nacon RIG600 Pro HS
Відео 5Фото 12 |
Nacon RIG600 Pro HS |
|
Модульна конструкція, відмінна автономність. Версія для PlayStation 4/5.
Версія для Xbox: Nacon RIG600 Pro HX
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nacon RIG600 Pro HS
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
NACON Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem NACON RIG 600 PRO HS Czarne | 439 zł |
NACON Rig 600PROHS Dual Wireless Headset - Black | 437 zł |
Nacon RIG 600 PRO HS Nauszne Czarny | 439 zł |
Nacon Rig 600 Pro Hs Gaming Headset Posrebrzany RIG600PROHS | 412 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →