Słuchawki
Nacon RIG600 Pro HS
Wideo 5Zdjęcia 12 |
Nacon RIG600 Pro HS |
|
Modułowa konstrukcja, dobra autonomia. Wersja na PlayStation 4/5.
Wersja Xbox: Nacon RIG600 Pro HX
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nacon RIG600 Pro HS
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NACON Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem NACON RIG 600 PRO HS Czarne | 439 zł |
NACON Rig 600PROHS Dual Wireless Headset - Black | 437 zł |
Nacon RIG 600 PRO HS Nauszne Czarny | 439 zł |
Nacon Rig 600 Pro Hs Gaming Headset Posrebrzany RIG600PROHS | 413 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →