Навушники
Nacon RIG300 Pro HS
Відео 1Фото 16 |
Nacon RIG300 Pro HS |
|
Призначені та оптимізовані для використання з консолями Sony Playstation 4/5.
Версія для Xbox: Nacon RIG300 Pro HX
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nacon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nacon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nacon RIG300 Pro HS
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
NACON Słuchawki przewodowe z mikrofonem NACON RIG 300 PRO HS Czarny | 140 zł |
Słuchawki NACON RIG300PROHS | 139 zł |
Nacon RIG 300 PRO HS Nauszne Czarny | 140 zł |
Słuchawki NACON RIG300PROHS | 139 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →