Навушники
PDP Afterglow AG6 Xbox One
Відео 3Фото 8 |
PDP Afterglow AG6 Xbox One 2022 рікAfterglow |
|
Офіційно ліцензовано Microsoft для Xbox One. Знімний гнучкий мікрофон із шумозаглушенням.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PDP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PDP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PDP Afterglow AG6 Xbox One
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PDP Afterglow AG6 Xbox One Nauszne Czarny | 170 zł |
PDP Xbox Series/One, Słuchawki przewodowe AG6 | 131 zł |
PDP Afterglow AG6 Xbox One Nauszne Czarny | 180 zł |
Zestaw słuchawkowy PDP Afterglow AG 6 pro Xbox (048-103-EU-BK) Czarny | 238 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →