Słuchawki
PDP Afterglow AG6 Xbox One
Wideo 3Zdjęcia 8 |
PDP Afterglow AG6 Xbox One 2022 rokAfterglow |
|
Oficjalnie licencjonowany przez Microsoft na Xbox One. Odłączany elastyczny mikrofon z redukcją szumów.
Oficjalnie licencjonowana przez Microsoft na Xbox One. Odłączany, elastyczny mikrofon z redukcją szumów.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PDP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PDP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PDP Afterglow AG6 Xbox One
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PDP Afterglow AG6 Xbox One Nauszne Czarny | 170 zł |
PDP Xbox Series/One, Słuchawki przewodowe AG6 | 131 zł |
PDP Afterglow AG6 Xbox One Nauszne Czarny | 180 zł |
Zestaw słuchawkowy PDP Afterglow AG 6 pro Xbox (048-103-EU-BK) Czarny | 238 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →