Słuchawki
PDP Victrix Gambit Xbox
Wideo 4Zdjęcia 16 |
PDP Victrix Gambit Xbox |
|
Obsługa dźwięku przestrzennego Dolby Atmos.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PDP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PDP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PDP Victrix Gambit Xbox
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PDP Victrix Gambit - headset | 599 zł |
Victrix 049-003-EU Gambit Xbox Series Nauszne Czarny | 485 zł |
VICTRIX Xbox Series, Słuchawki bezprzewodowe Gambit | 637 zł |
Victrix 049-003-EU Gambit Xbox Series Nauszne Czarny | 485 zł |
Victrix Gambit PC/Xbox Series X/S - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłat | 499 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →