Навушники
Harman Kardon Fly TWS (HKFLYTWSBLK)
Відео 5Фото 11 |
Harman Kardon Fly TWS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Harman Kardon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Harman Kardon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Harman Kardon Fly TWS
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Słuchawki Harman/Kardon Fly TWS Black (HKFLYTWSBLK) | 359 zł |
Słuchawki dokanałowe HARMAN KARDON Fly TWS Czarny | 364 zł |
Słuchawki dokanałowe HARMAN KARDON Fly TWS Czarny FLYTWSCZ | 364 zł |
Słuchawki HARMAN KARDON Fly TWS, Bluetooth, czarne | 400 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →