Słuchawki
Harman Kardon Fly TWS (HKFLYTWSBLK)
Wideo 5Zdjęcia 11 |
Harman Kardon Fly TWS |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Harman Kardon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Harman Kardon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Harman Kardon Fly TWS
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki Harman/Kardon Fly TWS Black (HKFLYTWSBLK) | 359 zł |
Słuchawki dokanałowe HARMAN KARDON Fly TWS Czarny | 364 zł |
Słuchawki dokanałowe HARMAN KARDON Fly TWS Czarny FLYTWSCZ | 364 zł |
Słuchawki HARMAN KARDON Fly TWS, Bluetooth, czarne | 400 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →