Słuchawki
Jabra Evolve2 85 Stereo USB-A UC
Zdjęcia 9 |
Jabra Evolve2 85 Stereo USB-A UC |
|
Bezprzewodowe ładowanie ze stacji dokującej. Różne opcje połączeń.
Stacja dokująca nie jest wliczona w cenę.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jabra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jabra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jabra Evolve2 85 Stereo USB-A UC
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jabra Evolve2 85 Link380a MS Stereo Black | 1 564 zł |
Jabra Evolve2 85 Link38 0a UC Stereo Black ATJABVP00000499 | 1 824 zł |
Nauszne Jabra Evolve2 85 Link380a MS Stereo Black SL-BZ-JAB-013 | 1 649 zł |
Jabra Evolve2 85, Link380a UC Stereo Black 28599-989-999 | 1 568 zł |
Słuchawki Jabra Evolve2 85 Link380a MS (28599-999-999) | 1 564 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje modelu:
- Jabra Evolve2 85 UC — zoptymalizowany pod kątem ujednoliconej komunikacji.
- Evolve 80 Stereo MS — zoptymalizowany pod kątem Microsoft Teams.
PolecamyPorównaj w tabeli →