Słuchawki
Jabra Evolve2 85 Stereo USB-C MS with Charging Stand
Zdjęcia 11 |
Jabra Evolve2 85 Stereo USB-C MS with Charging Stand |
|
Bezprzewodowe ładowanie ze stacji dokującej. Różne opcje połączeń.
Stacja dokująca nie jest wliczona w cenę.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jabra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jabra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jabra Evolve2 85 Stereo USB-C MS with Charging Stand
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jabra Evolve2 85 UC bezprzewodowe słuchawki z Link380a i stojakiem do łado | 2 755 zł |
Jabra Evolve2 85, Link380c MS Stereo Stand Black 28599-999-889 | 1 873 zł |
Jabra Evolve2 85 Ms Stereo Headphones Czarny 28599-999-889 | 1 915 zł |
Modyfikacje modelu:
- Jabra Evolve2 85 UC — zoptymalizowany pod kątem ujednoliconej komunikacji.
- Jabra Evolve2 85 MS — zoptymalizowany dla Microsoft Teams.
PolecamyPorównaj w tabeli →