Słuchawki
Jabra Evolve2 85 Stereo USB-A UC with Charging Stand
Zdjęcia 11 |
Jabra Evolve2 85 Stereo USB-A UC with Charging Stand |
|
Bezprzewodowe ładowanie ze stacji dokującej. Różne opcje połączeń.
Stacja dokująca nie jest wliczona w cenę.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jabra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jabra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jabra Evolve2 85 Stereo USB-A UC with Charging Stand
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jabra Słuchawki Evolve2 85 Stand Link380a MS Stereo Black ATJABVP00000494 | 2 004 zł |
Nauszne Jabra Evolve2 85, Link380a MS Stereo Stand Black SL-JAB-0068 | 1 735 zł |
Jabra Słuchawki Evolve2 85 Stand Link380a MS Stereo Black 52904 | 2 004 zł |
Jabra Evolve2 85, Link380a UC Stereo Stand Black 28599-989-989 | 1 732 zł |
Słuchawki Jabra Evolve2 85 Stand Link380a MS (28599-999-989) | 1 736 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje modelu:
- Jabra Evolve2 85 UC — zoptymalizowany pod kątem ujednoliconej komunikacji.
- Jabra Evolve2 85 MS — zoptymalizowany dla Microsoft Teams.
PolecamyPorównaj w tabeli →