Słuchawki
Sennheiser SC 30 USB
Sennheiser SC 30 USB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sennheiser 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sennheiser.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sennheiser SC 30 USB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EPOS SC 30 USB ML Słuchawka jednouszna ATEOSHKSC30USBM | 127 zł |
EPOS SC 30 USB ML Słuchawka jednouszna 5714708003519 | 138 zł |
Słuchawka EPOS IMPACT SC 30 USB ML | 137 zł |
EPOS SC 30 USB ML Słuchawka jednouszna 111795 | 134 zł |
EPOS EPOS SC 30 USB ML . | 138 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje modelu:
- SC 30 USB ML - zoptymalizowany dla Microsoft Lync
- SC 30 USB CTRL - zoptymalizowany do użytku z platformami Unified Communications
PolecamyPorównaj w tabeli →