Słuchawki
Sennheiser SC 135 (508316)
Zdjęcia 6 |
Sennheiser SC 135 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sennheiser 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sennheiser.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sennheiser SC 135
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki Sennheiser SC135 (508316) | 195 zł |
Epos/Sennheiser ADAPT 135 II (wcześniej SC 135) (jack 3.5 mm) | 219 zł |
Sennheiser Sc 135 Headphones Czarny 1000907 | 171 zł |
Sennheiser Sc 135 Usb Headphones Czarny 508316 | 186 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →