Słuchawki
Sennheiser SC 60 USB
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Sennheiser SC 60 USB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sennheiser 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sennheiser.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sennheiser SC 60 USB
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EPOS I SENNHEISER IMPACT SC 60 USB ML | 158 zł |
EPOS SC 60 USB ML - Słuchawka USB z kontrolą połaczeń - SC 60 USB ML ATEOS | 201 zł |
EPOS SC 60 USB ML - Słuchawka USB z kontrolą połaczeń - SC 60 USB ML 10005 | 212 zł |
Słuchawki EPOS SC 60 USB ML | 201 zł |
EPOS SC 60 USB ML - Słuchawka USB z kontrolą połaczeń - SC 60 USB ML 61748 | 212 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje modelu:
- SC 60 USB ML - zoptymalizowany dla Microsoft Lync
- SC 60 USB CTRL - zoptymalizowany do użytku z platformami Unified Communications
PolecamyPorównaj w tabeli →