Sennheiser HD 560S
Wideo 22Zdjęcia 9 |
Sennheiser HD 560S |
|
Proste funkcjonalnie, ale jednocześnie bardzo zaawansowane dźwiękowo słuchawki zaprezentowane na rynku przez popularną i znamienitą firmę Sennheiser. Przed nami pełnowymiarowy model typu Over-Ear, który całkowicie zakrywa uszy użytkownika, zapewniając tym samym dodatkową izolację od szumów i lepsze zanurzenie w odtwarzanej treści. Welurowe poduszki nauszne zapewniają miękkie dopasowanie, a otwarty typ akustyczny zapewnia wentylację wewnątrz nauszników, zapewniając najdłuższe ciągłe użytkowanie.
Słuchawki Sennheiser HD 560S charakteryzują się dobrą jakością dźwięku z płynnymi niskimi częstotliwościami. Przetwornik magnetyczny o wysokiej wytrzymałości z łatwością odtwarza głębokie tony niskie i dobrze zdefiniowane tony wysokie. Producent twierdzi, że gra w rozszerzonym paśmie częstotliwości – od 6 Hz do 38 kHz. Połączenie ze źródłem sygnału jest wyłącznie przewodowe, ale można używać zarówno klasycznych interfejsów mini-Jack (3,5 mm), jak i Jack (6,35 mm), ale pod warunkiem użycia specjalnego adaptera. Słuchawki ważą zaledwie 240 g, więc nawet przy długotrwałym użytkowaniu praktycznie nie są wyczuwalne na głowie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sennheiser 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sennheiser.
Kup Sennheiser HD 560S
Wszystkie ceny 7 →Sennheiser HD 560S Słuchawki Nauszne Czarny | 701 zł |
Nauszne Sennheiser HD 560s SL-SNH-0068 | 729 zł |
Słuchawki nauszne SENNHEISER HD 560S Czarny | 860 zł |
Słuchawki nauszne SENNHEISER HD 560S Czarny HD 560 | 860 zł |
Słuchawki Sennheiser HD 560S | 823 zł |
Sennheiser HD 560S - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczko | 729 zł |