Sennheiser CX 80S (508896)
Wideo 13Zdjęcia 3 |
Sennheiser CX 80S |
|
Niedrogie, wysokiej jakości słuchawki dokanałowe z eleganckim, charakterystycznym wzornictwem i mikrofonem na kablu. Jest pozycjonowany jako produkt z podstawowej półki cenowej, skierowany do oszczędnych użytkowników preferujących markowe gadżety. Zoptymalizowany do użytku ze smartfonami, tabletami, laptopami / ultrabookami i przenośnymi odtwarzaczami multimedialnymi. Podłączane są za pomocą wtyczki w kształcie litery L z 4-pinową wtyczką mini-Jack 3,5 mm na okrągłym kablu 1,2 m.
osiągnięto poprzez wybór silikonowych nauszników (w zestawie rozmiary S, M, L). Wysokiej jakości przetworniki dynamiczne mają niską impedancję (28 omów), co dobrze komponuje się ze stopniami wyjściowymi wzmacniaczy mocy stosowanych w tanich smartfonach. Słuchawki wyposażone są w praktyczny jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem, dzięki któremu mogą pełnić funkcję zestawu głośnomówiącego do komunikacji głosowej.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sennheiser 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sennheiser.
Kup Sennheiser CX 80S
Wszystkie ceny 6 →Sennheiser CX 80S In-ear-Hörer mit integrierter Fernbedienung schwarz CX 8 | 115 zł |
Dokanałowe Sennheiser CX 80s Black SL-SNH-0083 | 99 zł |
Słuchawki dokanałowe SENNHEISER CX 80S Czarny | 100 zł |
Sennheiser CX 80S słuchawki douszne z inteligentnym pilotem z jednym przyc | 99 zł |