Sennheiser CX True Wireless
Wideo 14Zdjęcia 14 |
Sennheiser CX True Wireless |
|
Prawdziwe bezprzewodowe słuchawki średniej klasy wprowadzone na rynek przez uznaną markę Sennheiser w 2021 roku. Wśród kluczowych cech modelu są duża bateria, dobry dźwięk i rozszerzona obsługa kodeków. Ale pod względem funkcjonalności wszystko jest dość proste - nie ma aktywnej redukcji szumów, „Przezroczystej ściany” i innych rzeczy. Wśród mankamentów warto zwrócić uwagę na brak autopauzy podczas wyjmowania słuchawek z ucha, co jest trochę frustrujące.
Sercem słuchawek Sennheiser CX True Wireless są dynamiczne przetworniki, które zapewniają odtwarzanie dźwięku w zakresie częstotliwości od 5 Hz do 21 kHz. Należy zwrócić uwagę na obsługę kodeków aptX i AAC. Sterowanie jest klasyczne – stukanie w słuchawki, natomiast w markowej aplikacji gesty można dość elastycznie przekonfigurować do życzeń użytkownika. Każda słuchawka posiada dwa mikrofony z redukcją szumów, co pozwala wykorzystać je jako zestaw słuchawkowy do komunikacji.
Posiada wodoodporność IPX4, co zapewnia wystarczającą ochronę przed potem i deszczem, ale nie ma mowy o pełnym zanurzeniu pod wodą. Własne baterie słuchawek mogą grać do 9 godzin na jednym ładowaniu. Do ładowania używana jest kompletna obudowa, która zapewnia do 27 godzin ciągłej pracy. Zwróć uwagę, że same słuchawki są zapakowane w dość duże etui, które może być niewygodne do noszenia w kieszeni. Same słuchawki też są dość duże, ale jednocześnie ważą zaledwie 6 g każdy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sennheiser 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sennheiser.
Kup Sennheiser CX True Wireless
Wszystkie ceny 6 →Sennheiser CX True Wireless Earbuds - In-auricBT Słuchawki douszne do muzy | 439 zł |
Dokanałowe Sennheiser CX True Wireless White SL-SNH-0091 | 449 zł |
Słuchawki Sennheiser CX (508974) | 438 zł |
Sennheiser CX True Wireless Białe - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłat | 449 zł |
Dokanałowe Sennheiser CX True Wireless Black SL-SNH-0090 | 439 zł |
Sennheiser CX True Wireless Czarne - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpła | 449 zł |