Słuchawki
JLab JBuds Air Pro
Wideo 9Zdjęcia 16 |
JLab JBuds Air Pro |
|
Długi czas pracy na baterii. Tryb gry. Kabel ładujący jest wbudowany w etui.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JLab 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JLab.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup JLab JBuds Air Pro
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki dokanałowe JLAB JBuds Air Pro Czarny | 293 zł |
JLab Air Pro Dokanałowe Bluetooth 5.1 Czarny | 293 zł |
Słuchawki dokanałowe JLAB JBuds Air Pro Czarny | 301 zł |
JLab Air Pro Dokanałowe Bluetooth 5.1 Czarny | 301 zł |
Słuchawki JLab Air Pro True Wireless (IEUEBJBAIRPRORBLK82) Czarna | 293 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →