Słuchawki
Sennheiser Adapt 160T II USB (1000901)
Zdjęcia 4 |
Sennheiser Adapt 160T II USB 2021 rokAdapt 100 (biurowe) |
|
Słuchawki douszne są certyfikowane dla Microsoft Teams. Oddzielny przycisk uruchamiania Microsoft Teams znajduje się na pilocie słuchawek.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sennheiser 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sennheiser.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sennheiser Adapt 160T II USB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EPOS I SENNHEISER ADAPT 160T USB II | 186 zł |
EPOS ADAPT 160T USB II Słuchawka USB do Teams UHEOSBNPADP160T | 209 zł |
EPOS ADAPT 160T USB II Słuchawka USB do Teams 1000901 | 216 zł |
Słuchawki EPOS ADAPT 160T USB II | 181 zł |
EPOS ADAPT 160T USB II Słuchawka USB do Teams 100843 | 220 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →