Słuchawki
Sennheiser Adapt 135T II USB-C (1000904)
Zdjęcia 6 |
Sennheiser Adapt 135T II USB-C |
|
Wkładki douszne są zoptymalizowane pod kątem platform Unified Communications i są certyfikowane, aby spełnić wymagania platformy korporacyjnej Microsoft Teams. . Oddzielny przycisk do uruchamiania aplikacji Microsoft Teams znajduje się na pilocie słuchawek.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sennheiser 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sennheiser.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sennheiser Adapt 135T II USB-C
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EPOS SENNHEISER ADAPT 135T USB-C II | 190 zł |
Zestaw słuchawkowy Epos ADAPT 135T USB II (1000900) Czarny | 333 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Epos/Sennheiser Adapt 135T Usb Ii Jack 3,5mm 1000900 | 333 zł |
Epos I Adapt 135t Usb-c Ii Headset Czarny 1000904 | 306 zł |
EPOS Sennheiser Adapt 135T USB II | 371 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →