Słuchawki
Sennheiser Adapt 135 II USB-C
Zdjęcia 6 |
Sennheiser Adapt 135 II USB-C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sennheiser 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sennheiser.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sennheiser Adapt 135 II USB-C
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EPOS ADAPT 135 USB II | 99 zł |
Słuchawki Epos Adapt 135 II (SENNHEISER ADAPT 135 USB II) | 315 zł |
Epos/Sennheiser ADAPT 135 II USB słuchawka z mikrofonem do PC i telefonu k | 349 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Sennheiser EPOS ADAPT 135 USB-C II (1000918) - PACZKOM | 293 zł |
EPOS SENNHEISER ADAPT 135 USB II | 210 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →