Słuchawki
Sennheiser Adapt 165T II USB-C
Zdjęcia 5 |
Sennheiser Adapt 165T II USB-C |
|
Wkładki douszne są zoptymalizowane pod kątem platform Unified Communications i są certyfikowane, aby spełnić wymagania platformy korporacyjnej Microsoft Teams. . Oddzielny przycisk do uruchamiania aplikacji Microsoft Teams znajduje się na pilocie słuchawek.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sennheiser 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sennheiser.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sennheiser Adapt 165T II USB-C
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EPOS ADAPT 165T II Jack / USB A / Stereo / Pilot UHEOSBNB165TUSB | 274 zł |
EPOS ADAPT 165T II Jack / USB A / Stereo / Pilot 100902 | 279 zł |
Słuchawki EPOS ADAPT 165T USB II | 243 zł |
EPOS ADAPT 165T II Jack / USB A / Stereo / Pilot 113191 | 274 zł |
Słuchawki Epos Adapt 165T II (1000902) | 260 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →