Навушники
Sennheiser Adapt 165T II USB-C
Фото 5 |
Sennheiser Adapt 165T II USB-C |
|
Навушники оптимізовані для роботи з платформами Unified Communications і мають спеціальний сертифікат відповідності вимогам корпоративної платформи Microsoft Teams. Окрема кнопка запуску програми Microsoft Teams розташована на пульті навушників.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sennheiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sennheiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sennheiser Adapt 165T II USB-C
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
EPOS ADAPT 165T II Jack / USB A / Stereo / Pilot UHEOSBNB165TUSB | 274 zł |
EPOS ADAPT 165T II Jack / USB A / Stereo / Pilot 100902 | 279 zł |
EPOS ADAPT 165T II Jack / USB A / Stereo / Pilot 113191 | 274 zł |
Słuchawki Epos Adapt 165T II (1000902) | 260 zł |
Zestaw słuchawkowy Epos ADAPT 165T USB II (1000902) Czarny | 374 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →