Słuchawki
Sony Pulse Explore
Wideo 6Zdjęcia 5 |
Sony Pulse Explore |
|
Przetworniki planarne, dźwięk przestrzenny.
Deklarowany przez producenta dźwięk przestrzenny działa wyłącznie na konsoli PlayStation 5.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony Pulse Explore
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony Interactive Entertainment Pulse Explore Słuchawki Douszne Biały 95729 | 920 zł |
SONY INTERACTIVE ENTERTAINMENT Słuchawki bezprzewodowe SONY PULSE Explore | 939 zł |
Sony PULSE Explore - Headset - Sony PlayStation 5 | 999 zł |
Dokanałowe Sony PlayStation 5 Pulse Explore KN-O-SON-161 | 999 zł |
Słuchawki SONY Pulse Explore | 888 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →