Słuchawki
Razer Hammerhead Hyperspeed for Xbox (RZ12-03820200-R3G1)
Wideo 5Zdjęcia 16 |
Razer Hammerhead Hyperspeed for Xbox |
|
Aktywna redukcja szumów. Lekka synchronizacja. Dotykowe sterowanie odtwarzaniem, połączeniami. Automatyczne łączenie ze smartfonem po wyjęciu z etui.
Klucz sprzętowy USB C jest przeznaczony do podłączania słuchawek do komputerów PC i Mac.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Razer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Razer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Razer Hammerhead Hyperspeed for Xbox
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Razer Hammerhead Hyper Speed bezprzewodowe wieloplatformowe słuchawki dous | 780 zł |
Słuchawki RAZER Hammerhead HyperSpeed (Xbox Licensed) | 975 zł |
Razer Hammerhead HyperSpeed (Xbox Licensed) - Wireless Multi-Platform Gami | 783 zł |
Słuchawki RAZER Hammerhead HyperSpeed (Xbox Licensed) RZ12-03820200-R3G1 | 975 zł |
Słuchawki Razer Hammerhead HyperSpeed Xbox Licensed (RZ12-03820200-R3G1) C | 781 zł |
Razer Hammerhead HyperSpeed do konsoli Xbox Bezprzewodowy, douszny, mikrof | 1 157 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →