Słuchawki
Razer Hammerhead Hyperspeed for PlayStation (RZ12-03820300)
Wideo 4Zdjęcia 11 |
Razer Hammerhead Hyperspeed for PlayStation |
|
Aktywna redukcja szumów. Synchronizacja podświetlenia. Sterowanie dotykowe odtwarzaniem i połączeniami.
Klucz USB C przeznaczony jest do podłączenia słuchawek do komputerów PC i Mac. Oświetlenie Razer Chroma RGB działa po podłączeniu do komputera PC za pomocą klucza sprzętowego i za pośrednictwem zastrzeżonego oprogramowania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Razer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Razer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Razer Hammerhead Hyperspeed for PlayStation
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Razer Hammerhead HyperSpeed - licencjonowany wieloplatformowy bezprzewodow | 783 zł |
Słuchawki Razer Hammerhead HyperSpeed for Playstation White (RZ12-03820300 | 775 zł |
Razer Hammerhead HyperSpeed (PlayStation Licensed) - Headset - Sony PlaySt | 788 zł |
Słuchawki RAZER Hammerhead HyperSpeed (PlayStation Licensed) | 839 zł |
Razer Hammerhead HyperSpeed (PlayStation Licensed) - Wireless Multi-Platfo | 783 zł |
Słuchawki RAZER Hammerhead HyperSpeed (PlayStation Licensed) RZ12-03820300 | 839 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →