Xiaomi FlipBuds Pro
Wideo 9Zdjęcia 16 |
Xiaomi FlipBuds Pro |
|
Najstarszy, najdroższy i zaawansowany model w pełni bezprzewodowych słuchawek TWS od Xiaomi z 2021 roku. Przed nami proste w obsłudze słuchawki douszne z rozbudowanym zestawem obsługiwanych funkcji, ale bez ochrony przed wilgocią, na co również warto zwrócić uwagę. Słuchawki Xiaomi FlipBuds Pro oparte są na dużych (jak na tego typu sprzęt) przetwornikach dynamicznych 11 mm. Transmisja dźwięku jest możliwa dzięki kodekom AAC i aptX Adaptive.
Pracą słuchawek sterujemy poprzez „ściskanie” ich nóżek, na których umieszczone są specjalne czujniki. Jest aktywny system redukcji szumów, jest tryb transparentny, a także możliwość podłączenia słuchawek do kilku urządzeń jednocześnie (Multipoint). Parowanie ze smartfonem użytkownika lub dowolnym innym źródłem sygnału odbywa się za pośrednictwem bezprzewodowego interfejsu Bluetooth v 5.2, który zapewnia niezawodne, szybkie, nieprzerwane i energooszczędne połączenie w promieniu do 10 m.
Same słuchawki są zapakowane w atrakcyjne etui ładujące wykonane z mocnego błyszczącego plastiku - wygląda jak etui atrakcyjnie, ale szybko zbiera rysy i odciski palców. Można go ładować zarówno przewodowo (USB C), jak i bezprzewodowo. Autonomia samych słuchawek waha się od 5-7 godzin, w zależności od wykorzystania aktywnej funkcji redukcji szumów. Jednocześnie 5 m ładowania słuchawek w etui wystarcza na 2 godziny ciągłej pracy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi FlipBuds Pro
Xiaomi Flipbuds Pro Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth 52 40dB Aktywna redu | 490 zł |
Słuchawki dokanałowe XIAOMI FlipBuds Pro Czarny TWSEJ20GT | 800 zł |
Xiaomi FlipBuds Pro - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystrybucja, Darmowa | 449 zł |