Xiaomi Redmi Buds 4 Active
Wideo 8Zdjęcia 7 |
Xiaomi Redmi Buds 4 Active |
|
Lekkie i niedrogie słuchawki douszne True Wireless (TWS) z dobrą żywotnością baterii, sterowaniem dotykowym, wodoodpornością IPX4, kompletnym etui ładującym i pełną obsługą asystentów głosowych. Producent pozycjonuje go jako produkt przystępny cenowo w kategorii średniej ceny na rok 2023, skierowany do szerokiego grona użytkowników preferujących niedrogie rozwiązania chińskich marek o zrównoważonym stosunku funkcjonalności do ceny.
Udoskonalony kształt korpusu słuchawek oraz zestaw silikonowych końcówek o różnych rozmiarach gwarantują wygodne i bezpieczne dopasowanie do przewodu słuchowego. Warto zaznaczyć, że douszny sposób noszenia zapewnia dość wyraźną pasywną izolację akustyczną, co pozwala w pełni wykorzystać słuchawki Xiaomi Redmi Buds 4 Active w hałaśliwym otoczeniu. Model ten wyposażony jest we wbudowane mikrofony z cyfrowym systemem redukcji szumów ENC i może pełnić funkcję zestawu głośnomówiącego, bezprzewodowego zestawu słuchawkowego do komunikacji głosowej w sieciach komórkowych i komunikatorach internetowych. Parowanie z cyfrowym źródłem dźwięku (smartfon, tablet, laptop) odbywa się za pomocą energooszczędnego interfejsu Bluetooth 5.3 o efektywnym zasięgu do 10 m. Gwarantowana jest nienaganna stabilność połączenia i niskie opóźnienia, ważne przy oglądaniu wideo. Deklarowana kompatybilność z gadżetami działającymi na Androidzie i iOS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Redmi Buds 4 Active
Wszystkie ceny 24 →Xiaomi Buds 4 Active 45255 Słuchawki Douszne Czarny Redmi Buds 4 Active | 79 zł |
Xiaomi Redmi Buds 4 Active - White | 91 zł |
Dokanałowe Xiaomi Redmi Buds 4 Active Białe SL-BT-XIA-0021 | 89 zł |
Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 4 Active Czarny | 89 zł |
Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 4 Active Czarny | 100 zł |