Smartfon Xiaomi Redmi A3 64 GB / 3 GB
Zdjęcia 22 |
Zamknij
Menu
Xiaomi Redmi A3 64 GB / 3 GB
64 GB / 3 GB128 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.71 ", 1650x720, 268 ppi, 90 Hz
Pamięć:64 GB, + karta pamięci, RAM 3 GB
Procesor:Helio G36
Aparat:2 moduły, 8 MP
Akumulator:5000 mAh
Waga:199 g
Analog globalnego modelu Poco C61 ma inną kolorystykę.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Xiaomi Redmi A3 64 GB / 3 GB
Wszystkie ceny 39 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Redmi A3 3gb/64gb 67 One Size 10057717 | 409 zł |
XIAOMI Smartfon XIAOMI Redmi A3 3/64 GB ZielonySmartfon Xiaomi Redmi A3 z wyświetlaczem dotykowym LCD o przekątnej 6,71 cala, rozdzielczości 720x1650 pikseli i odświeżaniu... więcej90 Hz sprawia, że widzisz świat z całkowicie nowej perspektywy. Ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio G36 taktowany zegarem 2.2 GHz, pamięć wewnętrzna 64 GB i podwójny aparat fotograficzny (8 + 8 Mpix) przenoszą zdjęcia i mobilną rozrywkę na zupełnie nowy poziom doświadczenia. Dzięki technologii LTE nawiązanie i utrzymanie bezprzewodowego połączenia z siecią jest szybkie i niezawodne a pobranie Twojego ulubionego filmu zajmie tylko chwilę. Redmi A3 został wyposażony w masywną baterią o pojemności 5000mAh oraz technologię super szybkiego ładowania 10 W. Pozwól, aby smartfon Xiaomi Redmi A3 poszerzył Twoje horyzonty. MediaMarkt.plZłóż skargę | 429 zł |
Xiaomi Redmi A3 64GB/3GB - Forecast Green6.71 HD+ (1650x720) 90Hz Dot Drop Display, 4G, Dual SIM, Helio G36, 3GB LPDDR4X RAM, 64GB Flash, microSD, Cameras: 8MPixel f/... więcej2.0 (Back), 5MPixel f/2.2 (Front), 3.5mm audio jack, Android 14, Wi-Fi, BT 5.4, Side Fingerprint Sensor, 5000 mAh Battery, 10W Wired Charging Proshop.plZłóż skargę | 499 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi A3 3/64GB zielony GS-T-XIA-1181Xiaomi Redmi A3 3/64GB zielony - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór... więcejw sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 449 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi A3 3/64GB 6.71" 90Hz CzarnyRedmi A3 prezentuje zupełnie nowy ekskluzywny design Halo, który przyciąga uwagę i sprawia, że wyglądasz świetnie w tłumie nu... więcejdnych wzorów. Wybierz spośród trzech pięknych kolorów, które zawsze sprawią, że się wyróżnisz. WYŚWIETLACZ O PŁYNNEJ CZĘSTOTLIWOŚCI ODŚWIEŻANIA 90HZ Wszystkie czynności wykonywane na Twoim Redmi A3 są niezwykle płynne. Ciesz się bezproblemowym przewijaniem w swoich ulubionych aplikacjach społecznościowy Electro.plZłóż skargę | 399 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Xiaomi Redmi (budżetowe)
od 642 zł
5G, 6.79 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 4 Gen 2, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g
od 76 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, asystent głosowy, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: 34 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 30 h
od 545 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 141 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, aktywna redukcja szumów, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: z etui ładującym + 40 h
od 460 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 249 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, LDAC, aktywna redukcja szumów, tryb gry, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 16 Ohm, akumulator: 54 mAh, z etui ładującym + 38 h
od 517 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 68 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 5 h, z etui ładującym + 20 h
od 452 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 57 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: 43 mAh, do 4 h, z etui ładującym + 12 h
od 485 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 284 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, LDAC, aktywna redukcja szumów, tryb gry, dźwięk 3D, wodoodporność, akumulator: z etui ładującym + 36 h
od 600 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 54 zł
sportowe, dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 5 h, z etui ładującym + 18 h
od 556 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 159 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, aktywna redukcja szumów, wodoodporność, 32 Ohm, akumulator: 35 mAh, do 6 h, z etui ładującym + 28 h
od 508 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 99 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, aktywna redukcja szumów, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 16 Ohm, akumulator: 48 mAh, z etui ładującym + 30 h
od 297 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 32 GB, RAM 2 GB, Helio G25, aparat: 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 196 g
od 85 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, aptX, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: 35 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 25 h
Modyfikacje Xiaomi Redmi A3
Ceny na Xiaomi Redmi A3 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi A3 64 GB / 3 GB | od 373 zł | 39 oferty | ||
Xiaomi Redmi A3 128 GB / 4 GB | od 401 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 285 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0 Go Edition, czysty Android, 64 GB, RAM 3 GB, Helio G36, aparat: 2 moduły, 8 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 192 g
od 4 098 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 580 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 676 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g