Smartfon Xiaomi 14 Ultra 512 GB / 16 GB
Wideo 11Zdjęcia 6 |
Xiaomi 14 Ultra 512 GB / 16 GB
2024 rok14 Proflagowiec120 HzNFCbrak karty microSDwodoodpornośćfast chargesuperszybkie ładowanieładowanie bezprzewodowestereoUSB C 3 fastbrak 3,5 mmsatelitaUFS 4.0Wi-Fi 7bezramkowyDolby VisionLTPO
Wyświetlacz:6.73 ", 3200х1440 (20:9), 521 ppi, 120 Hz
Pamięć:512 GB, RAM 16 GB
Procesor:Snapdragon 8 Gen 3
Aparat:4 moduły, 50 MP, + 50 MP, i 50 Mpx
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:5000 mAh
Waga:224 g
Wykrywanie tętna za pomocą skanera linii papilarnych w ekranie. Dwa czujniki temperatury barwowej, czujnik migotania. Laserowy autofokus głównego aparatu. Bezstopniowa przysłona głównego obiektywu. Obiektywy Leiki.
Możliwość podłączenia specjalnych akcesoriów fotograficznych (uchwyt z przyciskiem migawki, sterowanie przysłoną, wbudowany akumulator 1500 mAh).
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Xiaomi 14 Ultra 512 GB / 16 GB
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi 14 Ultra 5G 16/512 GB MZB0G86EU 24030PN60G | 5 775 zł |
XIAOMI Smartfon XIAOMI 14 Ultra 16/512 GB Biały Czarny | 6 799 zł |
Smartfon Xiaomi 14 Ultra 16/512GB White GS-T-XIA-1178 | 6 799 zł |
Smartfon XIAOMI 14 Ultra 16/512GB 5G 6.73" 120Hz Czarny | 6 799 zł |
Smartfon XIAOMI 14 Ultra 16/512GB 5G 6.73" 120Hz Czarny | 6 799 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości telefonu komórkowego Xiaomi 14 Ultra 512GB:
- Dwukierunkowa komunikacja satelitarna Tiantong (wiadomości + połączenia głosowe)
PolecamyPorównaj w tabeli →