Зарядний пристрій Apple Power Adapter 20W (MHJE3ZM/A)
Відео 6Фото 4 |
Apple Power Adapter 20W |
|
Оригінальний зарядний пристрій Apple з підвищеною вихідною потужністю і роз'ємом USB-C. Підтримує технологію прискореної зарядки USB Power Delivery, яка дозволяє передавати по USB-кабелю потужність до 20 Вт. Завдяки цьому обслуговування пристроїв з підтримкою Power Delivery суттєво прискорюється (до 2 разів), що заощаджує час користувача. Білий корпус зарядного пристрою Apple Power Adapter 20W виконаний у фірмовому естетичному стилі.
Завдяки скромним розмірам та невеликій вазі, пристрій без проблем поміщається в маленькій кишені або сумці, тому його легко взяти з собою у поїздку, подорож чи відрядження. Міцний пластик відрізняється підвищеною стійкістю до подряпин, скол та інших пошкоджень, а стандартна вилка без проблем взаємодіє з розетками більшості країн світу. Цей зарядний пристрій гарантовано сумісний зі смартфонами Apple iPhone 12 (Pro/Pro Max/mini), 11 (Pro/Pro Max/SE (2-е покоління), XS/XS Max/XR/X, 8/8 Plus). для обслуговування планшетів: Apple iPad Pro 12.9 "(4-е покоління), iPad Pro 12.9" (3-е покоління), iPad Pro 12.9" (2-е покоління), iPad Pro 12.9" (1-е покоління), iPad Pro 11″ (2-е покоління), iPad Pro 11″ (1-е покоління), iPad Pro 10.5″ та iPad Air (4-е покоління), iPad Air (3-е покоління), iPad (8-е покоління) ), Pad (7-е покоління), iPad mini (5-е покоління).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple Power Adapter 20W
Усі ціни 37 →Ladowarka sieciowa Apple 20W USB-C Power Adapter White (MHJE3) | 95 zł |
APPLE Zasilacz (ładowarka) USB-C APPLE o mocy 20W MHJE3ZM/A Biały | 100 zł |
Apple USB-C Power Adapter 20W | 139 zł |
Apple Zasilacz USB-C o mocy 20W AZAPPNZMHJE3000 | 108 zł |
APPLE Ladowarka sieciowa 20W USB-C Power Adapter MHJE3ZM/A | 95 zł |