Ładowarka Apple Power Adapter 20W (MHJE3ZM/A)
Wideo 6Zdjęcia 4 |
Apple Power Adapter 20W |
|
Oryginalna ładowarka ścienna Apple High Output z portem USB C. Obsługuje funkcję USB Power Delivery, która umożliwia przesyłanie do 20 W mocy przez kabel USB. Dzięki temu konserwacja urządzeń obsługujących Power Delivery jest znacznie przyspieszona (nawet 2-krotnie), co oszczędza czas użytkownika. Biała obudowa ładowarki Apple Power Adapter 20W wykonana jest w korporacyjnym stylu estetycznym.
Dzięki skromnym rozmiarom i niewielkiej wadze, urządzenie bez problemu mieści się w małej kieszeni lub torbie, dzięki czemu bez problemu zabierzesz je ze sobą w podróż, podróż czy służbową podróż. Wytrzymały plastik jest wysoce odporny na zarysowania, wióry i inne uszkodzenia, a standardowa wtyczka bez problemu współpracuje z gniazdkami w większości krajów świata. Ta ładowarka gwarantuje zgodność z Apple iPhone 12 (Pro/Pro Max/mini), 11 (Pro/Pro Max/SE (2.
generacja), XS/XS Max/XR/X, 8/8 Plus. Przeznaczona również do serwis tabletów: Apple iPad Pro 12,9″ (4. generacji), iPad Pro 12,9″ (3. generacji), iPad Pro 12,9″ (2. generacji), iPad Pro 12,9″ (1. generacji), iPad Pro 11" (2. generacji), iPad Pro 11" (1. generacji), iPad Pro 10,5" i iPad Air (4. generacji), iPad Air (3. generacji), iPad (8. generacji), Pad (7. generacji), iPad mini (5. generacji).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Kup Apple Power Adapter 20W
Wszystkie ceny 38 →Ladowarka sieciowa Apple 20W USB-C Power Adapter White (MHJE3) | 95 zł |
APPLE Zasilacz (ładowarka) USB-C APPLE o mocy 20W MHJE3ZM/A Biały | 110 zł |
Apple USB-C Power Adapter 20W | 139 zł |
Apple Zasilacz USB-C o mocy 20W AZAPPNZMHJE3000 | 108 zł |
Ładowarka sieciowa APPLE MHJE3ZM/A 20W Biały | 95 zł |