Powerbank Maxlife MXPB-01 (MXPB-01 / 91095)
Фото 3 |
Maxlife MXPB-01 |
|
Універсальна мобільна батарея середньої ємності (powerbank-акумулятор) з підтримкою найпопулярніших технологій швидкого заряджання та можливістю паралельного обслуговування трьох пристроїв. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2022, призначений для користувачів, яким необхідне надійне мобільне джерело енергії для оперативної зарядки великого парку особистих гаджетів.
Виробником заявлена підтримка прискореної зарядки за протоколами Qualcomm Quick Charge 2.0/3.0 та USB Power Delivery 3.0. Завдяки такій універсальності powerbank-акумулятор Maxlife MXPB-01 здатний швидко впоратися із зарядкою більшості моделей сучасних смартфонів чи планшетів. Також ця модель здатна заряджати моделі ультрабуків, що підтримують технологію USB Power Delivery. Оснащена системою вбудованих Li-Pol батареєю із заявленою загальною ємністю 20000 мАг.
Фактична ємність при робочій напрузі 5В становить 12600 мАч і запасеної енергії вистачить на 2,5 повних зарядки смартфона iPhone 13/14 або 2,5 зарядки Huawei Mate 40. Обслуговуються пристрої можуть підключатися до портів 2хUSB А або USB C, причому потужність 20 Вт. Сам powerbank-акумулятор заряджається через USB C, а для контролю рівня енергії, що залишилася, передбачений чотирьох точковий LED-індикатор.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxlife 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxlife.
Купити Maxlife MXPB-01
Усі ціни 15 →OEM001528 Maxlife Power bank MXPB-01 2000 mAh oem001528 | 71 zł |
POWERBANK 20000 mAh 2x USB + USB MICRO USB TYP-C | 66 zł |
Powerbank MaxLife MXPB-01 20000mAh Czarny | 65 zł |
Maxlife power bank MXPB-01 20000 mAh czarny | 94 zł |
Powerbank Maxlife 20000 mAh 2xUSB 2,4A | 75 zł |