Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 256 ГБ
Відео 53Фото 13 |
Купити Apple iPhone 14 Pro Max 256 ГБ
Усі ціни 27 →Apple iPhone 14 Pro Max 256 GB Złoty NOWY | 5 873 zł |
Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Gold | 6 694 zł |
Smartfon APPLE iPhone 14 Pro Max 256GB 5G 6.7'' 120Hz Głęboka purpura MQ9X | 7 200 zł |
iPhone 14 Pro Max 256GB 5G Czarny | 7 589 zł |
Smartfon Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Silver (MQ9V3) | 7 866 zł |
"Айфони" традиційно тримають пальму першості в категорії флагманських мобільних пристроїв. У лінійці під номером «14» найбільш сучасною є модель з приставкою Pro Max.
Великий дисплей
Великий iPhone 14 Pro Max обзавівся екраном калібру 6.7 дюймів по діагоналі. Дисплей смартфона називається Super Retina XDR OLED. Зображення на екрані транслюється у роздільній здатності 2796х1290 пікселів, частота оновлення кадрів при цьому варіюється від 1 до 120 Гц, а пікова яскравість панелі досягає 2000 ніт. Замість моноброви в центральному сегменті верхньої частки екрана вирізаний у формі довгастої таблетки Dynamic Island. З «острівця» випливають різні інтерактивні елементи та сповіщення. Також у смартфоні дебютувала довгоочікувана функція Always-On Display для виведення важливої інформації на заблокований екран.
Бортове озброєння
У центрі уваги «підкапотного» оснащення моделі знаходиться шестиядерний процесор Apple A16 Bionic, що доповнюється передовим нейронним двигуном і п'ятиядерним GPU. Пам'яті пристрою дісталося 6/256 ГБ - можливості збільшення місткості штатного сховища не передбачається. Головний сенсор основної камери смартфона має роздільну здатність 48 МП, але знімки на нього за стандартом робляться в колишній роздільній здатності 12 МП (шляхом об'єднання чотирьох сусідніх пікселів для покращення якості фотографій в умовах поганого освітлення кадру). Провідний датчик може похвалитися матричною стабілізацією, у безпосередній близькості від нього розташовані об'єктиви 12 МП надширика та 12 МП телевізора (3х). Також у блоці тильної камери розміщено «лідар».
Супутниковий зв'язок
За відсутності в околицях мобільного зв'язку iPhone 14 Pro Max вміє надсилати повідомлення екстреним службам через супутники. Зі старту скористатися функцією Emergency SOS можуть жителі США та Канади. Водночас смартфон сповіщає рятувальників про влучення користувача в ДТП — відповідні ударні дії реєструються акселерометром та гіроскопом. Нарешті, для американського ринку модель випускається без фізичного слота під SIM-карту, що виводить новий якісний лад невразливість апарату до впливу вологого середовища.
Модификації Apple iPhone 14 Pro Max
Ціни на Apple iPhone 14 Pro Max |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 14 Pro Max 128 ГБ | від 3 915 zł | 31 пропозиція | ||
Apple iPhone 14 Pro Max 256 ГБ | від 3 929 zł | 30 пропозицій | ||
Apple iPhone 14 Pro Max 512 ГБ | від 5 695 zł | 24 пропозиції | ||
Apple iPhone 14 Pro Max 1 ТБ | від 6 197 zł | 23 пропозиції |