Смартфон Apple iPhone 15 512 ГБ
Відео 7Фото 15 |
Закрити
Шапка
Apple iPhone 15 512 ГБ
2023 рікiPhone 15камерафонгарний звукNFCFaceIDбез microSDзахист від вологиfast chargeбездротова зарядкастереоDolby Atmosнемає 3.5 ммсупутникWi-Fi 6без ЗП
Екран:6.1 ", 2556x1179, 460 ppi, 60 Гц
Пам'ять:512 ГБ, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Apple A16
Камера:2 модулі, 48 МП, + 12 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:3349 мАгод
Вага:171 г
При зйомці у форматі RAW – використовується всі 48 МП основної камери.
Основні відмінності від iPhone 14 - краще камера, краще процесор.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Apple iPhone 15 512 ГБ
Усі ціни 83 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smartfon Apple iPhone 15 512GB Green (MTPH3)Dynamic IslandDynamic Island podświetla powiadomienia i aktywności na żywo, abyś ich nie przegapił, gdy zajmujesz się czymś i... щеnnym. Możesz śledzić swoją następną podróż, sprawdzać, kto dzwoni, sprawdzać status swojego lotu i wiele więcej.Nowy 48-megapikselow Rozetka.plПоскаржитись | 6 240 zł |
APPLE Smartfon APPLE iPhone 15 512GB Żółty MTPF3PX/AiPhone 15 ma Dynamic Island, aparat główny 48 MP i Usb‑C, a wszystko to w konstrukcji z wytrzymałego barwionego szkła i alumi... щеnium. Dynamic Island eksponuje alerty i wydarzenia na żywo, żeby Ci nie umknęły, gdy akurat robisz coś innego, możesz zobaczyć, kto dzwoni, albo sprawdzić status lotu i wiele innych informacji. Konstrukcja z wytrzymałego barwionego szkła i aluminium, sprawia, że jest odporny na zachlapania, wodę i pył. MediaMarkt.plПоскаржитись | 5 599 zł |
Apple iPhone 15 512GB - Czarny TEAPPPI15RMTPC3iPhone 15
Dynamic Island.
Oko na wszystko.
Dynamic Island eksponuje alerty i wydarzenia na żywo, żeby Ci nie umknęły, g... щеdy akurat robisz coś innego. Pozwoli najszybciej sterować odtwarzaniem muzyki, zobaczyć, kto dzwoni, i na przykład sprawdzić status lotu.
Trwałość
na całość.
Kolor na wskroś.
Nowa, innowacyjna konstrukcja ma tył ze szkła, które w całości nasycono kolorem. Dzięki wzmocnieniu szkła w specjalnym procesie dwukrotnej wymiany jonowej i obudowie z lotniczego aluminium ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 5 772 zł |
Smartfon Apple iPhone 15 512GB Niebieski GS-T-APL-1348Dynamic Island. Oko na wszystko. Dynamic Island eksponuje alerty i wydarzenia na żywo, żeby Ci nie umknęły, gdy akurat robisz... щеcoś innego. Pozwoli najszybciej sterować odtwarzaniem muzyki, zobaczyć, kto dzwoni, i na przykład sprawdzić status lotu. Trwałość na całość. Kolor na wskroś. Nowa, innowacyjna konstrukcja ma tył ze szkła, które w całości nasycono kolorem. Dzięki wzmocnieniu szkła w specjalnym procesie dwukrotnej wymiany jonowej i obudowie z lotniczego aluminium iPhone 15 jest niesamowicie wytrzymały. Nowy aparat główny 48 MP. Każde zdjęcie przechodzi pojęcie. Aparat główny rejestruje teraz obrazy o ultrawysokiej rozdzielczości. Co oznacza, że olśniewające, niesamowicie szczegółowe zdjęcia – i te dokumentujące chwile, i te zapierające dech – wyjdą Ci od teraz spod palca. Nowe portrety. Fokus, pokus, pstryk i łał. Portrety Twojego autorstwa będą robić ogromne wrażenie dzięki drobnym detalom i głębokim barwom. A teraz możesz jednym stuknięciem przenieść punkt ostrości z jednego obiektu na drugi, nawet na gotowym zdjęciu. Czyli czarujesz. Chcesz uchwycić coś, co zaraz minie? Nie musisz marnować czasu na włączenie trybu Portret. Jeśli fotografujesz człowieka, kota lub psa, iPhone 15 automatycznie zarejestruje informacje o głębi ostrości. I od razu możesz wyświetlić zdjęcie jako portret z artystycznie rozmytym tłem. Lub wybrać ten efekt później w apce Zdjęcia. Bateria na cały dzień. Na wszystko, od czego nie możesz się oderwać. Nawet 3 dodatkowe godziny odtwarzania wideo w porównaniu z iPhonem 12 Czip A16 Bionic. Megamoc Pro. Czip A16 Bionic napędza przeróżne zaawansowane rozwiązania. Jego zasługą jest na przykład fotografia obliczeniowa, która pozwala robić zdjęcia 24 MP i podkręcone portrety, izolowanie głosu podczas połączeń telefonicznych i niezwykła płynność gier o intensywnej grafice. Wszystko to działa z wyjątkową energooszczędno Komputronik.plПоскаржитись | 5 499 zł |
APPLE iPhone 15 512GB Różowy MTPD3PX/AOkres gwarancji: 12 miesięcy Wyposażenie: Przewód USB-C 1m
Dokumentacja Wymiary [mm]: 147,6 x 71,6 x 7,80 mm Waga [g]: 171 g... щеKolor: Różowy Inne: Face ID przy użyciu technologii rozpoznawania twarzy w aparacie TrueDepth
Dotyk Haptyczny
Zgodność z MagSafe Typ obudowy: Konstrukcja z aluminium Wodoodporność: Klasa IP68 zgodnie z normą IEC 60529 (maksymalna głębokość 6 m do 30 minut) Czytnik linii papilarnych: Nie Wzmocniona obudowa: Tak Wodoodporność: Wodoodporny Model: Różowy (512GB) System operacyjny: iOS 17 Pamięć: 512 GB Czytnik kart pamięci: b/d Typ procesora: 6 - rdzeniowy Procesor (opis): Czip A16 Bionic Wbudowana pamięć [GB]: 512 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: - / 512 GB Cenówki - uzup dla Apple - System operacyjny: iOS 17 Rodzaj systemu: iOS Wersja systemu Android: Nie dotyczy Wersja systemu iOS: iOS 17 Android HMS: Nie dotyczy Wersja systemu EMUI: Nie dotyczy Modele producenta Apple: iPhone 15 Przekątna ekranu [cal]: 6,1" Technologia ekranu: Super Retina XDR OLED Rozdzielczość ekranu [px]: 2556 x 1179 px Liczba kolorów: Szeroka gama kolorów (P3) Ochrona ekranu: Ceramic Shield Dodatkowe funkcje: Dynamic Island
HDR
True Tone
Konstrast 2 000 000:1 (typ.)
Jasność maks. 1000 nitów (typowo); jasność szczytowa 1600 nitów (HDR); jasność szczytowa 2000 nitów (w plenerze)
Powłoka oleofobowa odporna na odciski palców
Jednoczesne wyświetlanie informacji w wielu językach i zestawach znaków Przekątna [cal]: od 6" do 6,49" Składany ekran: Nie Smartfon gamingowy: Tak Przekątna [cal]: 6.1 Aparat główny [Mpix]: 48 + 12 Mpix Funkcje aparatu: Główny 48 MP: 26 mm, przysłona ?/1,6, system OIS z automatyczną stabilizacją matrycy, funkcja 100% Focus Pixels, obsługa zdjęć o ultrawysokiej rozdzielczości (24 MP i 48 MP)
Ultraszerokoką Neonet.plПоскаржитись | 5 499 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Apple iPhone 15Порівняти в таблиці →
від 3 495 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.1 ", 460 ppi, 60 Гц, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 2 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 3349 мАгод, 171 г, без ЗП
від 3 999 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.1 ", 460 ppi, 60 Гц, iOS, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 2 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 3349 мАгод, 171 г, без ЗП
від 4 848 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.1 ", 460 ppi, 60 Гц, iOS, 512 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 2 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 3349 мАгод, 171 г, без ЗП
Відеоогляди
A Guided Tour of iPhone 15 & iPhone 15 Pro | Apple
12 вересня 202331 489 704 перегляда
iPhone 15 Review: Welcome to the Club!
3 жовтня 20235 046 545 переглядів
iPhone 15/15 Pro Unboxing and Second Look!
19 вересня 20237 702 478 переглядів
iPhone 15: A Photographer's Review
23 вересня 20231 004 451 перегляд
Apple iPhone 15 One Month Later - NOT The Same
22 жовтня 2023377 896 переглядів
Apple iPhone 15 Unboxing, Hands-On & First Impressions! (Pink)
23 вересня 2023248 076 переглядів
iPhone 15: What worked (and what didn't)
28 жовтня 202346 831 перегляд
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Apple iPhone 15
Ціни на Apple iPhone 15 |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 15 128 ГБ | від 3 495 zł | 107 пропозицій | ||
Apple iPhone 15 256 ГБ | від 3 999 zł | 85 пропозицій | ||
Apple iPhone 15 512 ГБ | від 4 848 zł | 85 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 3 999 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.1 ", 460 ppi, 60 Гц, iOS, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 2 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 3349 мАгод, 171 г, без ЗП
від 5 095 zł
флагман, камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.1 ", 461 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Apple A17 Pro, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 3274 мАгод, 187 г, без ЗП
від 4 295 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.1 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 3200 мАгод, 206 г, без ЗП
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП