Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 1 ТБ
Відео 53Фото 13 |
Закрити
Шапка
Apple iPhone 14 Pro Max 1 ТБ
2022 рікiPhone 14 Proкамерафонгарний звук120 ГцNFCFaceIDбез microSDзахист від вологиfast chargeбездротова зарядкастереоDolby Atmosнемає 3.5 ммсупутникWi-Fi 6LTPOбез ЗП
Екран:6.7 ", 2796х1290, 460 ppi, 120 Гц
Пам'ять:1024 ГБ, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Apple A16
Камера:3 модулі, 48 МП, + 12 МП, та 12 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4323 мАгод
Вага:240 г
Екран із частотою оновлення 120 Гц. Просунута потрійна камера. Ультраширик із можливістю макрозйомки. Захист за стандартом IP68. Спалах із регулюванням потужності.
Рамки з алюмінію (у 13 Pro і 13 Pro Max зі сталі). На відміну від старших моделей тут немає сканера LiDAR, частота дисплея 60 Гц, менша максимальна яскравість (800 ніт проти 1000 ніт), стабілізація камери тільки матрична (немає оптичної). GPU 4 ядра.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Apple iPhone 14 Pro Max 1 ТБ
Усі ціни 23 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smartfon APPLE iPhone 14 Pro Max 1TB 5G 6.7'' 120Hz ZłotyNajważniejsze funkcje na wyciągnięcie ręki! Zniewalające szczegóły iPhone 14 Pro Max wyposażono w funkcję bezpieczeństwa, apa... щеrat 48MP oraz topowy czip! Zwiększone możliwości Twojego smartfona i dopasowanie do Twoich wymagań były priorytetem przy tworzeniu tego modelu! Wyświetlacz Super Retina XDR wraz z technologią ProMotion i częstotliwością odświeżania do 120 Hz znacznie przyśpieszy Twoje działania na iPhone 14 Pro Max. Dodatkowo Twój wyświetlacz jest zawsze włączony, a gdy odłożysz go ekranem do dołu albo schowasz do kieszeni to ekran wygaśnie, oszczędzając energię. Nowa funkcja Dynamic Island to niespotykane połączenie zabawy i przydatnych czynności. Magiczne miejsce do interakcji z powiadomieniami Electro.plПоскаржитись | 10 000 zł |
Smartfon APPLE iPhone 14 Pro Max 1TB 5G 6.7'' 120Hz ZłotyNajważniejsze funkcje na wyciągnięcie ręki! Zniewalające szczegóły iPhone 14 Pro Max wyposażono w funkcję bezpieczeństwa, apa... щеrat 48MP oraz topowy czip! Zwiększone możliwości Twojego smartfona i dopasowanie do Twoich wymagań były priorytetem przy tworzeniu tego modelu! Wyświetlacz Super Retina XDR wraz z technologią ProMotion i częstotliwością odświeżania do 120 Hz znacznie przyśpieszy Twoje działania na iPhone 14 Pro Max. Dodatkowo Twój wyświetlacz jest zawsze włączony, a gdy odłożysz go ekranem do dołu albo schowasz do kieszeni to ekran wygaśnie, oszczędzając energię. Nowa funkcja Dynamic Island to niespotykane połączenie zabawy i przydatnych czynności. Magiczne miejsce do interakcji z powiadomieniami Avans.plПоскаржитись | 10 000 zł |
Smartfon APPLE iPhone 14 Pro Max 1TB 5G 6.7'' 120Hz Złoty MQC43PX/ANajważniejsze funkcje na wyciągnięcie ręki! Zniewalające szczegóły iPhone 14 Pro Max wyposażono w funkcję bezpieczeństwa, apa... щеrat 48MP oraz topowy czip! Zwiększone możliwości Twojego smartfona i dopasowanie do Twoich wymagań były priorytetem przy tworzeniu tego modelu! Wyświetlacz Super Retina XDR wraz z technologią ProMotion i częstotliwością odświeżania do 120 Hz znacznie przyśpieszy Twoje działania na iPhone 14 Pro Max. Dodatkowo Twój wyświetlacz jest zawsze włączony, a gdy odłożysz go ekranem do dołu albo schowasz do kieszeni to ekran wygaśnie, oszczędzając energię. Nowa funkcja Dynamic Island to niespotykane połączenie zabawy i przydatnych czynności. Magiczne miejsce do interakcji z powiadomieniami Mediaexpert.plПоскаржитись | 10 000 zł |
iPhone 14 Pro Max 1TB 5G CzarnyiPhone 14 Pro Max Ekran 6,7” cala Super Retina XDR (OLED) Pamięć ROM 1 T Procesor A16 Bionic Fenomenalny wyświetlacz Niesamow... щеicie realistyczny i nasycony pięknymi barwami obraz naprawdę Cię zachwyci! Co ważne, wyświetlane treści są zawsze czytelne, nawet w pełnym słońcu – ekran ma nieosiągalną wcześniej jasność szczytową aż 2000 nitów. Przydatne informacje sprawdzisz szybko na ekranie blokady – będzie aktywny, dopóki nie odwrócisz iPhone’a ekranem do dołu czy nie schowasz go do kieszeni. Powłoka oleofobowa odporna na odciski palców Odświeżanie obrazu do 120 Hz Najlepsze zdjęcia i filmy Teraz iPhone 14 Pro Max da Ci pole do popisu! System aparatów TrueDepth zajmuje mniej miejsca na ekranie, ale za to potrafi więcej. Twoje zdjęcia będą piękne i pełne detali jak nigdy dotąd, a to m.in. za sprawą większej matrycy w porównaniu do iPhone’a 13 Pro. Podczas nagrywania filmów masz z kolei do dyspozycji fantastyczną stabilizację obrazu i tryb filmowy z rejestracją 24 kl./s w 4K HDR – jak do kina! Jeszcze lepsze zdjęcia w słabym oświetleniu Wyraziste i dobrze oświetlone selfie Wydajność na najwyższym poziomie Najnowszy procesor A16 Bionic zapewnia nieosiągalną wcześniej szybkość i energooszczęd Orange.plПоскаржитись | 11 069 zł |
Smartfon Apple iPhone 14 Pro Max 1TB Space Black (MQC23) | 8 360 zł |
ще 18 пропозицій
Серія Apple iPhone 14 ProПорівняти в таблиці →
від 3 419 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.1 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 3200 мАгод, 206 г, без ЗП
від 3 915 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 240 г, без ЗП
від 3 929 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 240 г, без ЗП
від 4 295 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.1 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 3200 мАгод, 206 г, без ЗП
від 5 695 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 512 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 240 г, без ЗП
від 5 519 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.1 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 512 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 3200 мАгод, 206 г, без ЗП
від 6 197 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 1024 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 240 г, без ЗП
від 5 587 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.1 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 1024 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 3200 мАгод, 206 г, без ЗП
Відеоогляди
Czy ktoś jeszcze ogląda unboxingi? Unboxing, rozpakowanie Apple iPhone 14 Pro Max
28 вересня 20223 084 перегляда
Apple iPhone 14 Pro Max - anty recenzja mGSM.pl
23 жовтня 20228 773 перегляда
iPhone 14 Pro Max Kolejny Raz Się Psuje...
1 жовтня 202264 390 переглядів
iPhone 14 Pro Max - Wyspa marzeń?
19 вересня 2022511 593 перегляда
Apple iPhone 14 Pro Max - przykładowe filmy
23 жовтня 20221 126 переглядів
Samsung Galaxy S23 Ultra vs iPhone 14 Pro Max | Który najlepszy?
9 лютого 2023101 556 переглядів
iPhone 14 Pro Max - mamy go! Pierwsze wrażenia
14 вересня 202257 996 переглядів
iPhone 14 Pro Max - pierwsze wrażenia, Mobzilla Flesz odc. 91
18 вересня 2022116 272 перегляда
Apple Iphone 14 Pro Max czy warto zmienić na nowy model? Różnice względem 13 pro max, prezentacja
29 березня 20233 068 переглядів
Apple Iphone 14 Pro vs Apple Iphone 14 Pro Max - czym się rożnią? Porównanie
2 квітня 202320 627 переглядів
iPhone 14 Pro Max - recenzja, Mobzilla odc. 564
22 лютого 2023197 406 переглядів
Apple Iphone 14 Pro Max vs Apple Iphone 13 Pro Max porównanie wizualne, różnice w wyglądzie !!!
12 березня 20234 685 переглядів
iPhone 14 Pro Max MASTER COPY Unboxing + Review Original vs Turkish Copy Worth It?
3 квітня 2023107 603 перегляда
Apple iPhone 14 Pro Max Unboxing - The Best iPhone for Gaming,
3 грудня 2022658 переглядів
iPhone 14 Pro Max Unboxing + iPhone 14 Case Collection
10 листопада 20228 122 перегляда
Unboxing iPhone 14 Pro Max | Gold | 256 GB| Early Christmas Gift | Aesthetic
18 грудня 20229 620 переглядів
iPhone 14 Pro Max (deep purple) + Apple Watch SE unboxing
19 березня 20231 453 перегляда
Apple iPhone 14 Pro Max | Unboxing & Initial Look & Impressions | A Message in the END
17 жовтня 2022811 переглядів
Sister's Marriage and iPhone 14 Pro Max Unboxing
27 листопада 2022562 перегляда
Apple iPhone 14 Pro Max Unboxing In Hindi - The Best iPhone for Gaming
4 жовтня 2022560 переглядів
iPhone 14 Pro Max Unboxing at Moment Enterprise. Apple Authorised Dealer at Siliguri. #ilovemoment
18 липня 2023766 переглядів
MacBook Air and IPhone 14 Pro Max Unboxing 2023 | | 2023's Definitely My Year
18 липня 2023916 переглядів
This is What Comes with the iPhone 14 Pro Max (Unboxing & First Impressions)
18 вересня 20221 188 переглядів
Iphone 14 Pro Max Unboxing and First Impressions
20 листопада 2022521 перегляд
Unboxing Iphone 14 Pro Max and testing BGMI
20 березня 2023441 перегляд
Apple iPhone 14 Pro Max Space Black - AT&T Unboxing and First Impressions
18 вересня 20221 633 перегляда
galentines day vlog, iphone 14 pro max unboxing and valentines day
15 лютого 2023253 перегляда
Apple iPhone 14 Pro Max - Unboxing and Hands-On
1 жовтня 2022799 переглядів
@Apple iPhone 14 Pro Max Gold Unboxing | Setup and Accessories
29 січня 2023560 переглядів
Iphone 14 Pro Max Unboxing (silver) 512gb And Cute Apple Accessories and Setup#unboxing
28 квітня 2023460 переглядів
IPHONE 14 PRO MAX UNBOXING AND SETUP (black 512GB)
20 березня 2023346 переглядів
iPhone 14 Pro Max - Deep Purple || Unicorn Apple Store || Purchasing and Unboxing - iPhone || Vlog
20 травня 2023708 переглядів
iPhone 14 Pro max Purple unboxing | jenishliz vlogs
29 серпня 2023579 переглядів
Deep Purple iphone 14 Pro Max Unboxing and Review Complete Video - Dynamic Island and All
16 січня 2023251 перегляд
Apple iPhone 14 Pro Max & Magsafe Accessories - ASMR Unboxing | Dynamic Island | First Impressions |
6 листопада 2022288 переглядів
iPhone 14 Pro Max unboxing and impressions
19 вересня 2022283 перегляда
iPhone 14 Pro Max [ HEYDAY ] Case Unboxing + Review!! PT. 5 | WORTH THE $$$?✨
23 квітня 2023348 переглядів
IPHONE 14 PRO MAX UNBOXING Mondal Computer And Mobile
10 травня 2023222 перегляда
Iphone 14 Pro Max l Unboxing
30 листопада 2022320 переглядів
Apple Iphone 14 Pro Max 256 GB Purple Colour || Buying & Unboxing My New IPhone 14 Pro Max 256 GB
27 червня 2023189 переглядів
Unboxing iPhone 14 Pro Max Deep Purple 1 TB and Compare with Silver (White)
16 вересня 2022163 перегляда
Size Matters: iPhone 14 Pro Max Deep Purple Unboxing, Setup, and Review
19 вересня 2022163 перегляда
Unboxing iPhone 14 pro max… #fypシ #trending #cool #asmr #shorts #apple #iphone
19 лютого 2023177 переглядів
iPhone 14 Pro Max | Unboxing and Setup | Malayalam
30 березня 2023173 перегляда
Unboxing Deep Purple Apple iPhone 14 Pro and 14 Pro Max
20 вересня 2022364 перегляда
iPhone 14 Pro Max Unboxing and Setup! | MANDISIMO
17 вересня 20229 001 перегляд
Apple iPhone 14 Pro Max Unboxing - Purple - पर्पल || techinnews.com_
17 вересня 2022350 переглядів
iPhone 14 Pro Max Unboxing And Review | Is It Worth Buying?
8 жовтня 2022307 переглядів
iphone 14 pro max unboxing and review || with friends iftari funny video #iphone14
27 квітня 2022614 переглядів
Iphone 14 Pro Max + MagSafe + Apple Accessories Unboxing | Aesthetic
28 вересня 202220 879 переглядів
Unboxing the new Apple iPhone 14 Pro Max [Greek]
22 вересня 20228 530 переглядів
Apple Watch & iPhone 14 Pro Max Unboxing
18 вересня 2022301 перегляд
LONLI iPhone 14 PRO MAX Case - Unboxing and Review
13 вересня 20223 966 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Apple iPhone 14 Pro Max
Ціни на Apple iPhone 14 Pro Max |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 14 Pro Max 128 ГБ | від 3 915 zł | 31 пропозиція | ||
Apple iPhone 14 Pro Max 256 ГБ | від 3 929 zł | 30 пропозицій | ||
Apple iPhone 14 Pro Max 512 ГБ | від 5 695 zł | 24 пропозиції | ||
Apple iPhone 14 Pro Max 1 ТБ | від 6 197 zł | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 7 890 zł
флагман, камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 1024 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Apple A17 Pro, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12.7 МП, + 13.4 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4441 мАгод, 221 г, без ЗП
від 5 695 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 512 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 240 г, без ЗП
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 1 335 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г