Смартфон Apple iPhone 13 Pro Max 256 ГБ
Відео 75Фото 23 |
Закрити
Шапка
Apple iPhone 13 Pro Max 256 ГБ
2021 рікiPhone 13 Proкамерафонгарний звук120 ГцNFCFaceIDбез microSDзахист від вологиfast chargeбездротова зарядкастереонемає 3.5 ммWi-Fi 6LTPOбез ЗП
Екран:6.7 ", 2778x1284 (19.5:9), 458 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Apple A15
Камера:4 модулі, 12 МП, + 12 МП, та 12 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4352 мАгод
Вага:240 г
Екран з частотою оновлення 120 Гц. Прогресивна потрійна камера. Ультраширококутний об'єктив з можливістю макрозйомки. Захист за стандартом IP68.
Рамка зі сталі. Прогресивні режими фото і відео зйомки (нічний портрет, HDR 4, новий кодек ProRes). Сканер LiDAR. Кодек ProRes доступний всім версіям телефону, але обмежений роздільною здатністю 1080р для версії на 128 ГБ. GPU 5 ядер.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Apple iPhone 13 Pro Max 256 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smartfon Apple iPhone 13 Pro Max 5G 6/256GB Srebrny (MLLC3PM/A) | 5 749 zł |
Apple iPhone 13 Pro MAX Gold 256GB Smartfon - Stan DobryiPhone 13 Pro Max – Mistrzostwo Te... щеchnologii w Wielkim Stylu
iPhone 13 Pro Max prezentuje się z elegancją dzięki połączeniu matowego szkła z obramowaniem ze stali nierdzewnej. Wyposażony w największy ekran Super Retina XDR o przekątnej 6,7 cala z technologią ProMotion, oferuje niespotykaną płynność obrazu i oszałamiające detale. Ceramic Shield zapewnia dodatkową ochronę przed uszkodzeniami.
Wydajność na Najwyższym Poziomie: Vedion.plПоскаржитись | 3 149 zł |
SMARTFON APPLE IPHONE 13 PRO MAX 256GB WYBÓR KOLORÓW GRATISY Oryginalny smartfon Apple iPhone 13 PRO MAX 256GB w klasie Premium Perfekcja w zasięgu ręki: Wybierając nasz smartfo... щеn, inwestujesz w urządzenie, które zachowuje pełnię funkcjonalności oraz estetyczny wygląd . Nasze telefony są dokładnie testowane, by sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników . Oferujemy Ci nie tylko doskonałe doświadczenie użytkowania, ale również pewność zakupu popartą 12-miesięczną gwarancją . Wybierając nasz smartfon, wybierasz nie tylko wysoką jakość i oszczędność, ale również działasz na rzecz lepszej przyszłości dla naszej planety. Bądź EKO . Zostań częścią zmiany na Erli.plПоскаржитись | 2 949 zł |
Apple iPhone 13 Pro MAX Silver 256GB Smartfon - Stan DobryiPhone 13 Pro Max – Mistrzostwo Te... щеchnologii w Wielkim Stylu
Wydajność na Najwyższym Poziomie: Vedion.plПоскаржитись | 3 149 zł |
Apple iPhone 13 Pro MAX Sierra Blue 256GB Smartfon - Stan DobryiPhone 13 Pro Max – Mistrzostwo Te... щеchnologii w Wielkim Stylu
Wydajność na Najwyższym Poziomie: Vedion.plПоскаржитись | 3 149 zł |
Серія Apple iPhone 13 ProПорівняти в таблиці →
від 2 251 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A15, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 3095 мАгод, 204 г, без ЗП
від 2 649 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.7 ", 458 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A15, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4352 мАгод, 240 г, без ЗП
від 2 449 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A15, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 3095 мАгод, 204 г, без ЗП
від 2 949 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.7 ", 458 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A15, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4352 мАгод, 240 г, без ЗП
від 3 499 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.7 ", 458 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 1024 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A15, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4352 мАгод, 240 г, без ЗП
від 7 892 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 1024 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A15, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 3095 мАгод, 204 г, без ЗП
Відеоогляди
iPhone 13 Pro & 13 Pro Max Już u Mnie A Jednak Mnie ZASKOCZYŁY! | Unboxing
24 вересня 2021106 942 перегляда
iPhone 13 Pro Max Rozpakowanie i pierwsze wrażenia - górski błękit | Robert Nawrowski
24 вересня 202143 281 перегляд
iPhone 13 Pro Max vs iPhone 12 Pro Max Porównanie szczegółowe - warto zmieniać? | Robert Nawrowski
28 вересня 202151 517 переглядів
Apple Iphone 14 Pro Max vs Apple Iphone 13 Pro Max porównanie wizualne, różnice w wyglądzie !!!
12 березня 20234 706 переглядів
PORÓWNANIE BATERII | iPhone 13 Pro Max, 13 Pro, 13, 13 Mini, 12 Pro Max, 12 Pro, 12 oraz 12 Mini
10 жовтня 202160 499 переглядів
iPhone 13 Pro Max po 4 miesiącach - czy nadal bym go kupił?
8 січня 202281 261 перегляд
iPhone 13 Pro Max vs Galaxy S22+ | Którego Warto Kupić Aby Się Nie Rozczarować? ❌
28 березня 202278 043 перегляда
iPhone 13 Pro Max Recenzja – MUSISZ TO WIEDZIEĆ PRZED ZAKUPEM! | Test
11 жовтня 2021125 531 перегляд
iPhone 13 Pro Max / 13 Pro Recenzja - fantastyczny, ale nie jest idealny | Robert Nawrowski
11 жовтня 202182 014 переглядів
iPhone 13 pro max and MacBook air m1 unboxing & Price in Pakistan
9 лютого 202310 651 перегляд
My first IPhone 13 pro max 512gb unboxing and first impressions | Udta Akash
23 лютого 20223 161 перегляд
iPhone 13 Pro Max 256gb UNBOXING and Initial Impressions! The MOST IMPRESSIVE Phone ||by Even Li Mai
29 січня 20225 328 переглядів
UNBOXING IPHONE 13 PRO MAX 1TB | APPLE | BACK ORDER IPHONE 13 PRO MAX | DAPH DRAPES
17 листопада 2021744 перегляда
AESTHETIC UNBOXING | IPHONE 13 PRO MAX + ACCESSORIES
11 січня 202312 884 перегляда
iPhone 13 Pro Max 1TB Sierra Blue Unboxing + Accessories
6 січня 202316 501 перегляд
APPLE IPHONE 13 PRO MAX GOLD UNBOXING REVEALED
13 листопада 20212 259 переглядів
Apple IPhone 13 Pro Max 2021|Gold 256 GB | Unboxing 2021| Real Review After One Month @AppleStor
26 листопада 20211 298 переглядів
✨ gold iphone 13 pro max unboxing & [CLOSED] sticker giveaway | 2022
6 вересня 20226 394 перегляда
// iPhone 13 pro max unboxing // New apple phone // Ny Das kitchen vlogs //
24 лютого 2022849 переглядів
iPhone 13 Pro Max - Unboxing, Setup and Camera Test
16 березня 20221 849 переглядів
Unboxing my Iphone 13 Pro Max (and why I got it!)
29 вересня 20211 550 переглядів
IPHONE 13 PRO MAX UNBOXING AND CAMERA TEST | KILLER GOES TO THE PARK
9 листопада 2021740 переглядів
UNBOXING IPHONE 13 PRO MAX & APPLE WATCH SE
19 лютого 20221 055 переглядів
New iPhone 13 Pro Max Alpine Green Unboxing || Accessories and Setup || Laffah Restaurant Sharjah
4 жовтня 20221 583 перегляда
UNBOXING IPHONE 13 AND IPHONE 13 PRO MAX | IPHONE 13 AND 13 PRO MAX IS A SCAM | NOT WORTH THE MONEY
26 вересня 2021813 переглядів
Iphone 13 Pro Max Gold |Unboxing and Review |
18 квітня 2022498 переглядів
iPhone 13 Pro Max Unboxing and First Impressions
26 вересня 20211 894 перегляда
UNBOXING IPHONE 13 PRO MAX
12 жовтня 2022807 переглядів
Unboxing IPhone 13 Pro Max(Green)And Accessories
10 серпня 2022217 переглядів
iPhone 13 Pro Max Review, Shot on an iPhone 13 Pro!
18 червня 20222 455 переглядів
iPhone 13 Pro Max Review | 13 Pro Max Used Price in Pakistan
13 грудня 20221 877 переглядів
iPhone 13 Pro Max Unboxing | Behind The Scene Episode + Comparison With iPhone 12 Pro Max
21 червня 2022432 перегляда
unboxing iphone 13 pro max + magsafe accessories
5 листопада 20221 851 перегляд
iPhone 13 pro max Quick unboxing and size comparison with the 12 pro max
25 жовтня 2021924 перегляда
Unboxing iPhone 13 Pro Max And PUBG Gameplay And Graphics Test | PUBG Mobile | Rock YT Gaming
16 грудня 2022317 переглядів
Apple iPhone 13 Pro Max Review ( Urdu \ Hindi ) | iPhone 13 Pro Max Used Price in Pakistan
12 вересня 2022912 переглядів
My New IPhone 13 Pro Max Unboxing | Apple Store Arndale Centre Manchester
3 серпня 20221 042 перегляда
Buying and unboxing my iPhone 13 Pro Max
9 лютого 2023386 переглядів
iPhone 13 Pro Max Full Review with Camera Screen and Game Test
25 жовтня 2021593 перегляда
Sony Xperia PRO-I vs iPhone 13 PRO Max Camera System Comparison #1
2 січня906 переглядів
Short Review of Apple IPhone 13 Pro Max❤️❤️ #apple #foryou #viral #iphone #shorts…………..
26 вересня 2023286 переглядів
Iphone 13 pro max Unboxing And Review | GOLD with Leather Case
2 січня 2022516 переглядів
Apple Iphone 13 Pro Max Vs Samsung Galaxy S21 Ultra | COMPARISON
15 грудня 2021675 переглядів
APPLE IPHONE 13 PRO MAX ASMR UNBOXING
13 липня 2022446 переглядів
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Price in Pakistan
24 січня 2023973 перегляда
iPhone 13 pro max unboxing | Birthday Gift | Dastarkhwan Cooking and Vlogging.
18 березня 2022232 перегляда
iPhone 13 Pro Max Unboxing and Early impressions !
25 вересня 2021553 перегляда
MY BEST Surprise Gift| NEW iPhone 13 Pro MAX| Unboxing and Set up with me
11 червня 2022335 переглядів
(4K)Apple iPhone 13 Pro Max Gold - Unboxing & Review in HINDI | 2022 | VMinds
23 травня 2022634 перегляда
Apple iPhone 13 Pro Max Unboxing GOLD | I got a gift from my Husband without any occasion.
21 листопада 2021418 переглядів
IPHONE 13 PRO MAX GOLD UNBOXING, ACCESSORIES and basic setUp
6 січня 2022247 переглядів
#Vlog-75 Finally I am Unboxing my IPhone 13 Pro Max part - 2
30 січня 2023162 перегляда
Unboxing of the Apple iPhone 13 Pro Max
1 січня 2022142 перегляда
Apple iPhone 13 Pro Max 512gb Unboxing
29 травня 2022183 перегляда
New Apartment Tour and Unboxing my iPhone 13 Pro Max & YesStyle Package [ClassicChaVlogs]
9 жовтня 2021202 перегляда
iPhone 13 Pro Max Unboxing and Impressions
26 вересня 2021210 переглядів
Unboxing Iphone 13 Pro Max + Apple Store Marina Bay Sands Quick Tour
8 грудня 2021298 переглядів
Apple iPhone 13 Pro Max Unboxing and Camera Test *Graphite
24 вересня 2021315 переглядів
IPHONE 13 PRO MAX UNBOXING AND REVIEW!
8 червня 2022238 переглядів
iPhone 13 Pro Max [silver, 256gb] | Unboxing and Transferring
10 грудня 2021337 переглядів
*UNBOXING AND REVIEW* iPhone 13 Pro Max
2 березня 2022192 перегляда
iPhone 13 Pro Max Unboxing and Review
22 жовтня 2021226 переглядів
iPHONE 13 PRO Max || 아이폰 13 프로 ,SIERRA BLUE UNBOXING / plus Set Up || SIERRA BLUE 언박싱 / 플러스 셋업
2 листопада 2022192 перегляда
IPHONE 13 PRO MAX BLUE UNBOXING, SETUP AND CAMERA TEST | VIDMAS DAY 4
6 грудня 2021260 переглядів
iPhone 13 Pro Max 1TB Unboxing And First Impressions
20 листопада 2021130 переглядів
iPhone 13 Pro Max Unboxing and Review
1 лютого 2022238 переглядів
Iphone 13 Pro Max Unboxing and setup by an all time Android User
25 січня 2022213 переглядів
Apple iPhone 13 Pro Max Gold Unboxing No Talking
5 грудня 2021156 переглядів
iPhone 13 Pro Max - Unboxing and First Look
24 вересня 2021452 перегляда
Apple iPhone 13 Pro Max & M1 iPad Air - New product unboxing
18 березня 2022131 перегляд
Speck Candyshell Pro Case for iPhone 13 Pro Max Unboxing and Review
9 квітня 20222 720 переглядів
Unboxing | Apple Silicone Case iPhone 13 Pro Max + Why You Shouldn't Buy Apple MagSafe Battery Pack!
29 березня 20222 047 переглядів
REVIEW iPhone 13 Pro Max Apple Silicone Case Magsafe Blue Jay Color
27 лютого 20221 339 переглядів
REVIEW Apple AirTag HOW TO SETUP on iPhone 13 Pro Max
22 березня 20224 150 переглядів
iPhone 13 Pro Max Sierra Blue - Unboxing & Latest Features
18 червня 2022950 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Apple iPhone 13 Pro Max
Ціни на Apple iPhone 13 Pro Max |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 13 Pro Max 128 ГБ | від 2 649 zł | 13 пропозицій | ||
Apple iPhone 13 Pro Max 256 ГБ | від 2 949 zł | 9 пропозицій | ||
Apple iPhone 13 Pro Max 1 ТБ | від 3 499 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 542 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.7 ", 458 ppi, 60 Гц, iOS, 512 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A14, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 3687 мАгод, 228 г, ультратонкий, без ЗП
від 2 649 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.7 ", 458 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A15, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4352 мАгод, 240 г, без ЗП
від 4 153 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 537 zł
камерафон, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 349 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 887 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 1 749 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 799 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 1 477 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 1 457 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г