Смартфон Apple iPhone 11 Pro Max 256 ГБ
Відео 39Фото 34 |
По суті, збільшена копія iPhone 11 Pro, з характерною приставкою «Max» в назві. Відрізняється в основному великим екраном і великими габаритами, по функціоналу і зовнішнім особливостям телефони ідентичні. Будучи наступником iPhone Xs Max, апарат водночас має безліч відмінностей: три камери (ширококутна, надширококутна, теле), зйомка 4К в HDR + 60 к/c, нічний режим зйомки, оптичний зум, більш потужний процесор, збільшена ємність акумулятора, інша кольорова гама корпусів.
В комплект поставки входить швидка зарядка. Порівнювати дану модель варто насамперед з Samsung Galaxy Note10 і Huawei Mate 30 Pro. У Galaxy Note10 трохи слабший процесор, але тонше рамки, є градієнтні кольори корпусу і сканер відбитків на дисплеї. Mate 30 Pro має більш потужний процесор, більш ємну батарею і дуже схожий з деякими іншими характеристиками, насамперед можливостями фото і відео; водночас у iPhone 11 Pro Max рамки тонше, є «чубчик», також він виграє у апарата від Huawei за ступенем вологозахисту (занурення до 4 м проти 1.5 м) і за якістю реалізації багатьох програмних функцій. Дана модель iPhone 11 Pro Max випускається для ринку Європи (nano+eSIM). Існує модель на 2 SIM карти (nano+nano), орієнтована на ринок Китаю. Уточнюйте цей момент у продавця перед покупкою.
Купити Apple iPhone 11 Pro Max 256 ГБ
Уточнюйте відповідні деталі у менеджера магазину!
Apple iPhone 11 Pro Max Silver 256GB Smartfon - Stan Dobry | 1 999 zł |
Apple iPhone 11 Pro Max Silver 256GB Smartfon - Stan Bardzo Dobry | 2 149 zł |
Apple iPhone 11 Pro Max Midnight Green 256GB Smartfon - Stan Bardzo Dobry | 2 149 zł |
Apple iPhone 11 Pro Max Gold 256GB Smartfon - Stan Bardzo Dobry | 2 149 zł |
Apple iPhone 11 Pro Max Gold 256GB Smartfon - Stan Dobry | 1 999 zł |
Модификації Apple iPhone 11 Pro Max
Ціни на Apple iPhone 11 Pro Max |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 11 Pro Max 64 ГБ | від 1 649 zł | 10 пропозицій | ||
Apple iPhone 11 Pro Max 256 ГБ | від 1 999 zł | 5 пропозицій |