Смартфон Apple iPhone 15 128 ГБ
Відео 7Фото 15 |
Купити Apple iPhone 15 128 ГБ
Усі ціни 102 →Apple iPhone 15 128 GB - czarny MTP03PX/A | 3 699 zł |
Smartfon Apple iPhone 15 128GB Blue (MTP43) | 3 510 zł |
APPLE Smartfon APPLE iPhone 15 128GB Niebieski MTP43PX/A | 3 919 zł |
Apple iPhone 15 128GB - Pink | 4 099 zł |
Apple iPhone 15 128GB - Czarny TEAPPPI15RMTP03 | 3 975 zł |
Новий виріз Dynamic Island
Наступне покоління iPhone 15, особливо його базова модель, практично не зазнало дизайнерських змін у порівнянні з попереднім поколінням, iPhone 14. Він так само має металеву рамку, керамічний задній панель з інтегрованими камерами та цікавий динамічний виріз Dynamic Island замість стандартної виїмки. Також було замінено порт зарядки з Lightning на USB-C.
Процесор Bionic A16
Ми бачимо покращення і всередині iPhone. Замість процесора A15, ми бачимо потужніший 4-нм процесор Bionic A16, який за продуктивністю майже дорівнює ноутбучному процесору Apple M2. Цей смартфон, як і раніше, оснащений чудовим 6,1-дюймовим OLED-дисплеєм Super Retina з підтримкою колірної моделі DCI-P3 і високою яскравістю до 2000 нит для потокового HDR10-контенту. Крім того, ємність вбудованої батареї збільшена до майже 4000 мАгод, що має покращити автономну роботу смартфона.
Оновлений камерний модуль із 48 МП
Внесено покращення в камери. Основний датчик тепер має роздільну здатність 48 МП замість 12 МП, що дозволяє більш детальну зйомку. Дворазовий зум без втрати якості, покращені алгоритми нічної зйомки та наявність автофокусу на фронтальній камері роблять фотографії ще кращими. Додаткові функції включають режим Action Mode та покращений двигун Photonic Engine. Крім того, в iPhone 15 присутні стереодинаміки, бездротовий модуль, 5G, водонепроникний корпус, подвійний NFC-чип та можливості швидкої та бездротової зарядки.
Модификації Apple iPhone 15
Ціни на Apple iPhone 15 |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 15 128 ГБ | від 3 495 zł | 107 пропозицій | ||
Apple iPhone 15 256 ГБ | від 3 999 zł | 85 пропозицій | ||
Apple iPhone 15 512 ГБ | від 4 848 zł | 85 пропозицій |