Smartfon Apple iPhone 15 128 GB
Wideo 7Zdjęcia 15 |
Kup Apple iPhone 15 128 GB
Wszystkie ceny 102 →Apple iPhone 15 128 GB - czarny MTP03PX/A | 3 699 zł |
Smartfon Apple iPhone 15 128GB Blue (MTP43) | 3 510 zł |
APPLE Smartfon APPLE iPhone 15 128GB Niebieski MTP43PX/A | 3 919 zł |
Apple iPhone 15 128GB - Pink | 4 099 zł |
Apple iPhone 15 128GB - Czarny TEAPPPI15RMTP03 | 3 975 zł |
Nowe wycięcie na dynamiczną wyspę
Kolejna generacja iPhone'a 15, zwłaszcza jego bazowego modelu, nie przeszła praktycznie żadnych zmian konstrukcyjnych w porównaniu do poprzedniej generacji, iPhone'a 14. Nadal ma metalową ramkę, ceramiczny panel tylny ze zintegrowanymi aparatami i ciekawe wycięcie Dynamic Island zamiast standardowe wycięcie. Zmieniono także port ładowania z Lightning na USB C.
Procesor Bionic A16
Widzimy również ulepszenia wewnątrz iPhone'a. Zamiast procesora A15 widzimy mocniejszy procesor Bionic A16 wykonany w procesie technologicznym 4 nm, który pod względem wydajności jest niemal równy procesorowi laptopa Apple M2. Ten smartfon nadal ma oszałamiający 6,1-calowy wyświetlacz Super Retina OLED z obsługą modelu kolorów DCI-P3 i wysoką jasnością do 2000 nitów do strumieniowego przesyłania treści HDR10. Dodatkowo pojemność wbudowanego akumulatora została zwiększona do niemal 4000 mAh, co powinno poprawić żywotność baterii smartfona.
Zaktualizowany moduł aparatu o rozdzielczości 48 MP
Wprowadzono ulepszenia w kamerach. Główny czujnik ma teraz rozdzielczość 48 MP zamiast 12 MP, co pozwala na bardziej szczegółowe fotografowanie. 2-krotny zoom bez utraty jakości, ulepszone algorytmy fotografowania nocą i autofokus w przednim aparacie sprawiają, że Twoje zdjęcia są jeszcze lepsze. Dodatkowe funkcje obejmują tryb akcji i ulepszony silnik fotoniczny. Oprócz tego iPhone 15 ma głośniki stereo, moduł bezprzewodowy, 5G, wodoodporną obudowę, podwójny chip NFC oraz możliwość szybkiego i bezprzewodowego ładowania.
Modyfikacje Apple iPhone 15
Ceny na Apple iPhone 15 |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 15 128 GB | od 3 495 zł | 107 oferty | ||
Apple iPhone 15 256 GB | od 3 999 zł | 85 oferty | ||
Apple iPhone 15 512 GB | od 4 848 zł | 85 oferty |