Смартфон Apple iPhone 14 Pro 1 ТБ
Відео 74Фото 13 |
Закрити
Шапка
Apple iPhone 14 Pro 1 ТБ
2022 рікiPhone 14 Proкамерафонгарний звук120 ГцNFCFaceIDбез microSDзахист від вологиfast chargeбездротова зарядкастереоDolby Atmosнемає 3.5 ммсупутникWi-Fi 6LTPOбез ЗП
Екран:6.1 ", 2556x1179, 460 ppi, 120 Гц
Пам'ять:1024 ГБ, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Apple A16
Камера:3 модулі, 48 МП, + 12 МП, та 12 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:3200 мАгод
Вага:206 г
Екран із частотою оновлення 120 Гц. Просунута потрійна камера. Ультраширик із можливістю макрозйомки. Захист за стандартом IP68. Спалах із регулюванням потужності.
Рамки з алюмінію (у 13 Pro і 13 Pro Max зі сталі). На відміну від старших моделей тут немає сканера LiDAR, частота дисплея 60 Гц, менша максимальна яскравість (800 ніт проти 1000 ніт), стабілізація камери тільки матрична (немає оптичної). GPU 4 ядра.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Apple iPhone 14 Pro 1 ТБ
Усі ціни 37 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Apple iPhone 14 Pro 1TB 6,1" 120Hz 48Mpix Srebrny5G:tak;Budzik:t OleOle.plПоскаржитись | 7 999 zł |
iPhone 14 Pro 1TB 5G CzarnyiPhone 14 Pro Ekran 6,1” cala Super Retina XDR (OLED) Pamięć ROM 1 T Procesor A16 Bionic Fenomenalny wyświetlacz Niesamowicie... щеrealistyczny i nasycony pięknymi barwami obraz naprawdę Cię zachwyci! Co ważne, wyświetlane treści są zawsze czytelne, nawet w pełnym słońcu – ekran ma nieosiągalną wcześniej jasność szczytową aż 2000 nitów. Przydatne informacje sprawdzisz szybko na ekranie blokady – będzie aktywny, dopóki nie odwrócisz iPhone’a ekranem do dołu czy nie schowasz go do kieszeni. Powłoka oleofobowa odporna na odciski palców Odświeżanie obrazu do 120 Hz Najlepsze zdjęcia i filmy Teraz iPhone 14 Pro da Ci pole do popisu! System aparatów TrueDepth zajmuje mniej miejsca na ekranie, ale za to potrafi więcej. Twoje zdjęcia będą piękne i pełne detali jak nigdy dotąd, a to m.in. za sprawą większej matrycy w porównaniu do iPhone’a 13 Pro. Podczas nagrywania filmów masz z kolei do dyspozycji fantastyczną stabilizację obrazu i tryb filmowy z rejestracją 24 kl./s w 4K HDR – jak do kina! Jeszcze lepsze zdjęcia w słabym oświetleniu Wyraziste i dobrze oświetlone selfie Wydajność na najwyższym poziomie Najnowszy procesor A16 Bionic zapewnia nieosiągalną wcześniej szybkość i energooszczęd Orange.plПоскаржитись | 10 329 zł |
Smartfon Apple iPhone 14 Pro 1TB Space Black (MQ2G3) | 5 761 zł |
Smartfon Apple iPhone 14 Pro, 1 TB, czarnySmartfon Apple iPhone 14 Pro Magiczne interakcje z iPhonem. Ważna funkcja bezpieczeństwa stworzona, żeby ratować życie. Innow... щеacyjny aparat główny 48 MP. I wy... EmpikПоскаржитись | 8 499 zł |
Apple iPhone 14 Pro 1TB 6,1" 120Hz 48Mpix Srebrny5G:tak;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDПоскаржитись | 7 999 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Apple iPhone 14 ProПорівняти в таблиці →
від 3 419 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.1 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 3200 мАгод, 206 г, без ЗП
від 3 915 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 240 г, без ЗП
від 3 929 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 240 г, без ЗП
від 4 295 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.1 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 3200 мАгод, 206 г, без ЗП
від 5 695 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 512 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 240 г, без ЗП
від 5 519 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.1 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 512 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 3200 мАгод, 206 г, без ЗП
від 6 197 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 1024 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 240 г, без ЗП
від 5 587 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.1 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 1024 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 3200 мАгод, 206 г, без ЗП
Відеоогляди
iPhone 14 Pro! Apple Watch Ultra, AirPods Pro 2! Jest drogo. Podsumowanie nowości po konferencji.
8 вересня 20227 591 перегляд
Apple iPhone 14 PRO UNBOXING * żucie gumy | ASMR po polsku
4 березня 202311 522 перегляда
Czy ktoś jeszcze ogląda unboxingi? Unboxing, rozpakowanie Apple iPhone 14 Pro Max
28 вересня 20223 080 переглядів
Apple iPhone 14 PRO - PIERWSZE WRAŻENIA, mini-recenzja * żucie gumy | ASMR po polsku
3 квітня 202312 804 перегляда
iPhone 14 Pro Max - Unboxing
16 вересня 202230 532 перегляда
Samsung Galaxy S23 vs iPhone 14 Pro
13 лютого 2023327 877 переглядів
iPhone 14 Pro | Wrażenia z Dynamicznej Wyspy!
16 вересня 2022186 504 перегляда
Apple iPhone 14 Pro Max - anty recenzja mGSM.pl
23 жовтня 20228 771 перегляд
iPhone 14 Pro Max - Wyspa marzeń?
19 вересня 2022511 593 перегляда
Google Pixel 7 Pro vs iPhone 14 Pro | PORÓWNANIE
30 жовтня 2022105 727 переглядів
Samsung Galaxy S23 vs iPhone 14 Pro | O niesprawiedliwych cenach
7 лютого 2023189 933 перегляда
iPhone 14 Pro Psuje Się Od Razu Po Włączeniu...♂️
21 вересня 2022244 422 перегляда
iPhone 14 Pro PO (prawie) 3 MIESIĄCACH | O wadach i zaletach
28 листопада 2022153 839 переглядів
Apple Iphone 14 Pro vs Apple Iphone 14 Pro Max - czym się rożnią? Porównanie
2 квітня 202320 627 переглядів
Apple Iphone 14 Pro Max vs Apple Iphone 13 Pro Max porównanie wizualne, różnice w wyglądzie !!!
12 березня 20234 685 переглядів
UNBOXING IPHONE 14 PRO MAX SPACE BLACK + GIVEAWAY NG SAMPUNG IPHONE 13
18 вересня 2022558 609 переглядів
Vickey Cathey| iPhone 14 pro Max unboxing 2022
28 вересня 2022123 878 переглядів
iPhone 14 Pro Unboxing | First impression in Malayalam - Tec tok by Hareesh
19 вересня 202236 170 переглядів
✨New new✨iPhone 14 pro Max 256 GB deep purpleUnboxing+ Aesthetic Accessories☁️
15 березня 202370 554 перегляда
iPhone 14 Pro Max MASTER COPY Unboxing + Review Original vs Turkish Copy Worth It?
3 квітня 2023107 603 перегляда
iPhone 14 Pro Max A1 High Quality dubai Clone Full Unboxing Review dynamic Display working CHConcept
8 листопада 202234 926 переглядів
iPhone 14 Pro Max Unboxing [deep purple] with accessories #iphone14 #iphone14promax #deeppurple
11 січня 202332 157 переглядів
Iphone 14 Pro vs Galaxy Note 20 Ultra Camera Test.
20 липня 202341 885 переглядів
iPhone 14 Pro Max Unboxing + iPhone 14 Case Collection
10 листопада 20228 122 перегляда
iPhone 13 mini vs iPhone 14 Pro Detailed Camera Comparison!
7 червня 202319 578 переглядів
iPhone 14 Pro Nailea Devora Wildflower Case UNBOXING
5 листопада 20228 960 переглядів
PITAKA MagEZ Case Pro 3 for iPhone 14 Pro - Unboxing & Review (MIL-STD-810H grade)
1 грудня 2022620 переглядів
iPhone 14 Pro DEEP PURPLE Unboxing And Setup!
19 вересня 20226 073 перегляда
IPHONE 14 PRO MAX UNBOXING WITH YT INCOME❤️ #noobpari #iphone
20 жовтня 20221 022 перегляда
Iphone 14 pro long term review- iphone 14 pro camera!
20 липня 20233 626 переглядів
NEW IPHONE 14 PRO UNBOXING | I brought apple new iPhone 14 pro
24 вересня 20221 063 перегляда
aesthetic iPhone 14 Pro [ silver 256 GB ] unboxing ✨ ASMR ✨ | accessories, camera test
1 листопада 20222 229 переглядів
Apple iPhone 14 Pro Max | Unboxing & Initial Look & Impressions | A Message in the END
17 жовтня 2022811 переглядів
IPHONE 14 PRO MAX l UNBOXING & SET UP l REVIEW OF THE MOST IMPORTANT FEATURES
18 жовтня 2022270 переглядів
iPhone 14 Pro Max Unboxing at Moment Enterprise. Apple Authorised Dealer at Siliguri. #ilovemoment
18 липня 2023766 переглядів
MacBook Air and IPhone 14 Pro Max Unboxing 2023 | | 2023's Definitely My Year
18 липня 2023916 переглядів
Unboxing iPhone 14 pro Max
20 жовтня 2022357 переглядів
An iPhone 14 Pro Max Unboxing (Two Guys - Two iPhones)
18 вересня 2022711 переглядів
Unboxing my iPhone 14 Pro Max and quick set up plus accessories
9 листопада 2022508 переглядів
Apple iPhone 14 Pro eSIM Deep Purple Unboxing and Short Test! - ASMR
25 квітня 20231 746 переглядів
iPhone 14 Pro Max Pitaka MagEZ Case Pro 3 Review! THE CASE I'VE BEEN WAITING FOR!
28 червня 20233 639 переглядів
iPhone 14 Vs iPhone 14 Pro Max In 2024! (Comparison) (Review)
5 березня597 переглядів
iPhone 14 pro phone case unboxing haul
12 січня249 переглядів
New iPhone 14 PRO UNBOXING & SETUP: Gold Edition - effortlessly set up with E-SIM
23 вересня 2022596 переглядів
@Apple iPhone 14 Pro Max Gold Unboxing | Setup and Accessories
29 січня 2023560 переглядів
iPhone 14 Pro Max[ HEYDAY ] Case Unboxing + Review!! | WORTH THE $$$?✨
9 лютого 2023493 перегляда
IPHONE 14 PRO MAX UNBOXING AND SETUP (black 512GB)
20 березня 2023346 переглядів
iPhone 14 Pro max Purple unboxing | jenishliz vlogs
29 серпня 2023579 переглядів
iPhone 14 Pro Unboxing (Purple) + Cases 。♥|| Aesthetic Setup
15 листопада 2022372 перегляда
IPHONE 14 PRO MAX UNBOXING AND VIDEO TEST
1 грудня 2022454 перегляда
UNBOXING!!! MY IPHONE 14 PRO MAX - DEEP PURPLE 256 GB
18 вересня 2022134 перегляда
ASMR | Iphone 14 Pro Max Deep Purple Unboxing + Accessories
5 жовтня 2022468 переглядів
iPhone 14 Pro Unboxing
29 жовтня 2022119 переглядів
Unboxing Elago MagSafe Case (Black) for Apple iPhone 14 Pro
28 листопада 20221 499 переглядів
Apple iphone 14 Pro Max Unboxing 256Gb Purple in Pakistan
27 липня 2023327 переглядів
iPhone 14 Pro Deep Purple Quick Unboxing
17 вересня 2022344 перегляда
US VETERAN FAMILY: UNBOXING IPHONE 14 PRO MAX SET-UP COMPARISON IPHONE 14 PRO VS IPHONE 13 PRO MAX
14 червня 2023279 переглядів
UNBOXING - iPhone 14 Pro - Deep Purple #apple #iPhone #iphone14pro
16 вересня 2022119 переглядів
iPhone 14 Pro Max[ HUMIXX ] Case (s) Unboxing + Review!! *NEW MAGSAFE CASE* | WORTH THE $$$!?✨
21 травня 2023256 переглядів
Apple Iphone 14 Pro Max 256 GB Purple Colour || Buying & Unboxing My New IPhone 14 Pro Max 256 GB
27 червня 2023189 переглядів
iPhone 14 Pro Max - Unboxing
19 листопада 2022147 переглядів
Unboxing iPhone 14 Pro Max Deep Purple 1 TB and Compare with Silver (White)
16 вересня 2022163 перегляда
iPhone 14 Pro Max | Unboxing and Setup | Malayalam
30 березня 2023173 перегляда
iPhone 14 Pro UNBOXING & REVIEW!! + iOS 16 phone customization tips/tricks & setting up!
23 вересня 2022189 949 переглядів
iPhone 14 pro max aesthetic unboxing ✨ setup + camera test + cute accessories
28 вересня 2022349 924 перегляда
iPhone 14 Pro Max Unboxing || Best SURPRISE ♥️
17 вересня 2022135 576 переглядів
iPhone 14 Pro Max Unboxing & initial impressions || in Telugu ||
18 вересня 20221 369 718 переглядів
Slice of Life: A Uni Student’s Vlog, iPhone 14 Pro Max Unboxing, What I Eat & Updated Daily Makeup!
25 вересня 2022377 905 переглядів
iPhone 14 Pro Max UNBOXING, Dynamic Island REVIEW, Camera Comparison & Benchmark!
16 вересня 2022214 132 перегляда
Finally Unboxing Iphone 14 Pro
17 вересня 20221 119 602 перегляда
✨ iPhone 14 Pro Max Purple | AESTHETIC unboxing + customisations
19 вересня 2022912 883 перегляда
Aesthetic Unboxing iPhone 14 pro แกะกล่องไอโฟน สี silver&gold สีสวยมาก ─เทียบกล้อง 13 pro&14 pro
22 вересня 2022430 826 переглядів
iPhone 14 Pro Colours #shorts #iphone14colors #iphone14 #iphone14pro #iphone14design
8 вересня 2022591 перегляд
iPhone 13 Pro - 128gb Gold Unboxing
14 березня 202213 159 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Apple iPhone 14 Pro
Ціни на Apple iPhone 14 Pro |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 14 Pro 128 ГБ | від 3 419 zł | 58 пропозицій | ||
Apple iPhone 14 Pro 256 ГБ | від 4 295 zł | 46 пропозицій | ||
Apple iPhone 14 Pro 512 ГБ | від 5 519 zł | 31 пропозиція | ||
Apple iPhone 14 Pro 1 ТБ | від 5 587 zł | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 7 399 zł
флагман, камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.1 ", 461 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 1024 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Apple A17 Pro, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 3274 мАгод, 187 г, без ЗП
від 5 519 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.1 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 512 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 3200 мАгод, 206 г, без ЗП
від 4 098 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 519 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 580 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 1 335 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г