Смартфон Apple iPhone 15 Pro 1 ТБ
Відео 6Фото 17 |
Закрити
Шапка
Apple iPhone 15 Pro 1 ТБ
2023 рікiPhone 15 Proкамерафонфлагмангарний звук120 ГцNFCFaceIDбез microSDзахист від вологиfast chargeбездротова зарядкастереоDolby AtmosUSB C 3 fastнемає 3.5 ммсупутникWi-Fi 6ELTPOбез ЗП
Екран:6.1 ", 2556x1179, 461 ppi, 120 Гц
Пам'ять:1024 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Apple A17 Pro
Камера:3 модулі, 48 МП, + 12 МП, та 12 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:3274 мАгод
Вага:187 г
При зйомці у форматі RAW – використовується всі 48 МП основної камери – технологія 4х піксель (основний об'єктив при використанні всієї площі матриці може працювати як телеоб'єктив). Титановий корпус. LiDAR.
Для моделей Pro та Pro Max додана функція Action Button - функція пов'язана з бічний кнопкою на рамці, і відповідає за різні режими (ліхтарик, режими звуку, камера, відповідь на дзвінки тощо). Замість Lightning використається порт USB З.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Apple iPhone 15 Pro 1 ТБ
Усі ціни 66 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Apple iPhone 15 Pro 1 TB - Tytan naturalny MTVF3PX/ATYTAN W FORMIE – iPhone 15 Pro ma konstrukcję z wytrzymałego, a zarazem lekkiego tytanu klasy lotniczej oraz teksturowane mat... щеowe szkło z tyłu obudowy. A z przodu warstwę Ceramic Shield, trwalszą niż szkło w jakimkolwiek innym smartfonie. Do tego jest odporny na zachlapania, wodę i pył.
ZAAWANSOWANY WYŚWIETLACZ – Wyświetlacz Super Retina XDR 6,1″ z technologią ProMotion podkręca częstotliwość odświeżania do 120 Hz, kiedy grafika ma powalać jakością. Dynamic Island płynnie podsuwa Ci alerty i wydarzenia na żywo. A niegasnący wyświetlacz pozwala ogarnąć zawartość ekranu blokady jednym spojrzeniem. Nie ruszasz nawet palcem, a wszystko wiesz.
CZIP A17 PRO O PRZEŁOMOWEJ WYDAJNOŚCI – GPU klasy Pro sprawia, że pełne zdumiewająco szczegółowych środowisk i realistycznych postaci gry mobilne wciągają bez reszty. A17 Pro jest też wyjątkowo energooszczędny Amazon.plПоскаржитись | 7 599 zł |
APPLE Smartfon APPLE iPhone 15 Pro 1TB Tytan biały MTVD3PX/AiPhone 15 Pro. W tytanowej konstrukcji z przełomowym czipem A17 Pro, programowalnym przyciskiem czynności i najpotężniejszy MediaMarkt.plПоскаржитись | 7 699 zł |
Apple iPhone 15 Pro 1TB - Czarny tytan TEAPPPI15PMTVC3iPhone 15 Pro
iPhone.
Tytan w formie.
iPhone 15 Pro to pierwszy iPhone o konstrukcji z tytanu klasy lotniczej stosowane... щеgo w pojazdach misji kosmicznych na Marsa.
Tytan wśród metali.
- Ma jeden z najlepszych współczynników wytrzymałości do masy, dzięki czemu iPhone Pro jest lżejszy niż kiedykolwiek. Odczujesz różnicę, gdy tylko weźmiesz go do ręki.
- Piękne wykończenie delikatnie szczotkowanej faktury tytanowych obręczy iPhonea to efekt precyzyjnej obróbki, piaskowania i ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 7 961 zł |
APPLE iPhone 15 Pro 1TB Tytan Biały MTVD3PX/AOkres gwarancji: 12 miesięcy Wyposażenie: Przewód USB-C 1m
Dokumentacja Wymiary [mm]: 146,6 x 70,6 x 8,25 mm Waga [g]: 187 g... щеKolor: Biały Inne: Face ID przy użyciu technologii rozpoznawania twarzy w aparacie TrueDepth
Dotyk Haptyczny
Zgodność z MagSafe Kolor producenta: Tytan Biały Typ obudowy: Konstrukcja z tytanu Wodoodporność: Klasa IP68 zgodnie z normą IEC 60529 (maksymalna głębokość 6 m do 30 minut) Czytnik linii papilarnych: Nie Wzmocniona obudowa: Tak Wodoodporność: Wodoodporny Model: Biały (1 TB) System operacyjny: iOS 17 Pamięć: 1000 GB Czytnik kart pamięci: b/d Typ procesora: 6 - rdzeniowy Procesor (opis): 6-rdzeniowe CPU z 2 rdzeniami zapewniającymi wydajność i 4 rdzeniami energooszczędny Neonet.plПоскаржитись | 7 699 zł |
Smartfon Apple iPhone 15 Pro 1TB Tytan Naturalny GS-T-APL-1358iPhone. Tytan w formie. iPhone 15 Pro to pierwszy iPhone o konstrukcji z tytanu klasy lotniczej stosowanego w pojazdach misji... щеkosmicznych na Marsa. Tytan wśród metali. Ma jeden z najlepszych współczynników wytrzymałości do masy, dzięki czemu iPhone Pro jest lżejszy niż kiedykolwiek. Odczujesz różnicę, gdy tylko weźmiesz go do ręki. Czip A17 Pro. Kolosalny bonus dla graczy. Oto i on. Najradykalniej przeprojektowan Komputronik.plПоскаржитись | 7 699 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Apple iPhone 15 ProПорівняти в таблиці →
від 4 299 zł
флагман, камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.1 ", 461 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Apple A17 Pro, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 3274 мАгод, 187 г, без ЗП
від 5 095 zł
флагман, камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.1 ", 461 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Apple A17 Pro, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 3274 мАгод, 187 г, без ЗП
від 5 959 zł
флагман, камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.1 ", 461 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 512 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Apple A17 Pro, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 3274 мАгод, 187 г, без ЗП
від 7 399 zł
флагман, камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.1 ", 461 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 1024 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Apple A17 Pro, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 3274 мАгод, 187 г, без ЗП
Відеоогляди
Apple iPhone 15 Pro Unboxing - Not what I expected! + Gaming Test
24 вересня 20231 183 743 перегляда
iPhone 15 Pro Review: The Good, The Bad, & The Ugly!
29 вересня 20239 042 517 переглядів
iPhone 15 Pro First Impressions AND DETAILS YOU MISSED!
21 вересня 202374 086 переглядів
iPhone 15 Pro and 15 Pro Max Review: Same Price, Impressive Upgrades
19 вересня 2023187 493 перегляда
Apple iPhone 15 Pro and 15 Pro Max in under 8 minutes
13 вересня 202333 050 переглядів
A Guided Tour of iPhone 15 & iPhone 15 Pro | Apple
12 вересня 202331 467 057 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Apple iPhone 15 Pro
Ціни на Apple iPhone 15 Pro |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 15 Pro 128 ГБ | від 4 299 zł | 91 пропозиція | ||
Apple iPhone 15 Pro 256 ГБ | від 5 095 zł | 83 пропозиції | ||
Apple iPhone 15 Pro 512 ГБ | від 5 959 zł | 58 пропозицій | ||
Apple iPhone 15 Pro 1 ТБ | від 7 399 zł | 68 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 5 587 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.1 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 1024 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 3200 мАгод, 206 г, без ЗП
від 5 959 zł
флагман, камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.1 ", 461 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 512 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Apple A17 Pro, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 3274 мАгод, 187 г, без ЗП
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 1 335 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г