Smartfon Apple iPhone 15 Pro 1 TB
Wideo 6Zdjęcia 17 |
Zamknij
Menu
Apple iPhone 15 Pro 1 TB
2023 rokiPhone 15 Proaparatofonflagowiecdobry dźwięk120 HzNFCFaceIDbrak karty microSDwodoodpornośćfast chargeładowanie bezprzewodowestereoDolby AtmosUSB C 3 fastbrak 3,5 mmsatelitaWi-Fi 6ELTPObrak ładowarki
Wyświetlacz:6.1 ", 2556x1179, 461 ppi, 120 Hz
Pamięć:1024 GB, RAM 8 GB
Procesor:Apple A17 Pro
Aparat:3 moduły, 48 MP, + 12 MP, i 12 Mpx
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:3274 mAh
Waga:187 g
Przy nagrywaniu w formacie RAW wykorzystywane są wszystkie 48 MP aparatu przedniego - technologia 4x pixel (obiektyw główny przy wykorzystaniu całej powierzchni matrycy może pracować jako teleobiektyw). Tytanowa obudowa. LiDAR.
Dla modeli Pro i Pro Max dodano funkcję Action Button - funkcja połączona jest z bocznym przyciskiem na ramce i odpowiada za różne tryby (latarka, tryby dźwięku, aparat, odbieranie połączeń itp.). Zamiast Lightning zastosowano złącze USB C.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Apple iPhone 15 Pro 1 TB
Wszystkie ceny 66 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Apple iPhone 15 Pro 1 TB - Tytan naturalny MTVF3PX/ATYTAN W FORMIE – iPhone 15 Pro ma konstrukcję z wytrzymałego, a zarazem lekkiego tytanu klasy lotniczej oraz teksturowane mat... więcejowe szkło z tyłu obudowy. A z przodu warstwę Ceramic Shield, trwalszą niż szkło w jakimkolwiek innym smartfonie. Do tego jest odporny na zachlapania, wodę i pył.
ZAAWANSOWANY WYŚWIETLACZ – Wyświetlacz Super Retina XDR 6,1″ z technologią ProMotion podkręca częstotliwość odświeżania do 120 Hz, kiedy grafika ma powalać jakością. Dynamic Island płynnie podsuwa Ci alerty i wydarzenia na żywo. A niegasnący wyświetlacz pozwala ogarnąć zawartość ekranu blokady jednym spojrzeniem. Nie ruszasz nawet palcem, a wszystko wiesz.
CZIP A17 PRO O PRZEŁOMOWEJ WYDAJNOŚCI – GPU klasy Pro sprawia, że pełne zdumiewająco szczegółowych środowisk i realistycznych postaci gry mobilne wciągają bez reszty. A17 Pro jest też wyjątkowo energooszczędny Amazon.plZłóż skargę | 7 699 zł |
APPLE Smartfon APPLE iPhone 15 Pro 1TB Tytan biały MTVD3PX/AiPhone 15 Pro. W tytanowej konstrukcji z przełomowym czipem A17 Pro, programowalnym przyciskiem czynności i najpotężniejszy MediaMarkt.plZłóż skargę | 7 699 zł |
Apple iPhone 15 Pro 1TB - Czarny tytan TEAPPPI15PMTVC3iPhone 15 Pro
iPhone.
Tytan w formie.
iPhone 15 Pro to pierwszy iPhone o konstrukcji z tytanu klasy lotniczej stosowane... więcejgo w pojazdach misji kosmicznych na Marsa.
Tytan wśród metali.
- Ma jeden z najlepszych współczynników wytrzymałości do masy, dzięki czemu iPhone Pro jest lżejszy niż kiedykolwiek. Odczujesz różnicę, gdy tylko weźmiesz go do ręki.
- Piękne wykończenie delikatnie szczotkowanej faktury tytanowych obręczy iPhonea to efekt precyzyjnej obróbki, piaskowania i ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 7 961 zł |
APPLE iPhone 15 Pro 1TB Tytan Biały MTVD3PX/AOkres gwarancji: 12 miesięcy Wyposażenie: Przewód USB-C 1m
Dokumentacja Wymiary [mm]: 146,6 x 70,6 x 8,25 mm Waga [g]: 187 g... więcejKolor: Biały Inne: Face ID przy użyciu technologii rozpoznawania twarzy w aparacie TrueDepth
Dotyk Haptyczny
Zgodność z MagSafe Kolor producenta: Tytan Biały Typ obudowy: Konstrukcja z tytanu Wodoodporność: Klasa IP68 zgodnie z normą IEC 60529 (maksymalna głębokość 6 m do 30 minut) Czytnik linii papilarnych: Nie Wzmocniona obudowa: Tak Wodoodporność: Wodoodporny Model: Biały (1 TB) System operacyjny: iOS 17 Pamięć: 1000 GB Czytnik kart pamięci: b/d Typ procesora: 6 - rdzeniowy Procesor (opis): 6-rdzeniowe CPU z 2 rdzeniami zapewniającymi wydajność i 4 rdzeniami energooszczędny Neonet.plZłóż skargę | 7 699 zł |
Smartfon Apple iPhone 15 Pro 1TB Tytan Naturalny GS-T-APL-1358iPhone. Tytan w formie. iPhone 15 Pro to pierwszy iPhone o konstrukcji z tytanu klasy lotniczej stosowanego w pojazdach misji... więcejkosmicznych na Marsa. Tytan wśród metali. Ma jeden z najlepszych współczynników wytrzymałości do masy, dzięki czemu iPhone Pro jest lżejszy niż kiedykolwiek. Odczujesz różnicę, gdy tylko weźmiesz go do ręki. Czip A17 Pro. Kolosalny bonus dla graczy. Oto i on. Najradykalniej przeprojektowan Komputronik.plZłóż skargę | 7 699 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Apple iPhone 15 ProPorównaj w tabeli →
od 4 299 zł
flagowiec, aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.1 ", 461 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Apple A17 Pro, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 3274 mAh, 187 g, brak ładowarki
od 5 095 zł
flagowiec, aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.1 ", 461 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Apple A17 Pro, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 3274 mAh, 187 g, brak ładowarki
od 5 959 zł
flagowiec, aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.1 ", 461 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 512 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Apple A17 Pro, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 3274 mAh, 187 g, brak ładowarki
od 7 399 zł
flagowiec, aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.1 ", 461 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 1024 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Apple A17 Pro, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 3274 mAh, 187 g, brak ładowarki
Wideo recenzje
Apple iPhone 15 Pro Unboxing - Not what I expected! + Gaming Test
24 września 20231 183 743 przegląd
iPhone 15 Pro Review: The Good, The Bad, & The Ugly!
29 września 20239 042 517 przegląd
iPhone 15 Pro First Impressions AND DETAILS YOU MISSED!
21 września 202374 086 przegląd
iPhone 15 Pro and 15 Pro Max Review: Same Price, Impressive Upgrades
19 września 2023187 493 przegląd
Apple iPhone 15 Pro and 15 Pro Max in under 8 minutes
13 września 202333 050 przegląd
A Guided Tour of iPhone 15 & iPhone 15 Pro | Apple
12 września 202331 467 057 przegląd
Modyfikacje Apple iPhone 15 Pro
Ceny na Apple iPhone 15 Pro |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 15 Pro 128 GB | od 4 299 zł | 91 oferta | ||
Apple iPhone 15 Pro 256 GB | od 5 095 zł | 83 oferty | ||
Apple iPhone 15 Pro 512 GB | od 5 959 zł | 58 oferty | ||
Apple iPhone 15 Pro 1 TB | od 7 399 zł | 68 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 5 587 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.1 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 1024 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 3200 mAh, 206 g, brak ładowarki
od 5 959 zł
flagowiec, aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.1 ", 461 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 512 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Apple A17 Pro, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 3274 mAh, 187 g, brak ładowarki
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 3 915 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.7 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4323 mAh, 240 g, brak ładowarki