Smartfon Apple iPhone SE 2022 256 GB
Wideo 31Zdjęcia 8 |
Zamknij
Menu
Apple iPhone SE 2022 256 GB
2022 rokiPhone SEdobry dźwiękkompaktowyNFCbrak karty microSDwodoodpornośćfast chargeładowanie bezprzewodowestereobrak 3,5 mmWi-Fi 6Ultra cienkibrak ładowarki
Wyświetlacz:4.7 ", 1334х750, 326 ppi, 60 Hz
Pamięć:256 GB, RAM 4 GB
Procesor:Apple A15
Aparat:12 MP
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:2018 mAh
Waga:148 g
Wsparcie dla ładowania bezprzewodowego. Obecność ochrony przed wilgocią. Sprzęt podobny do iPhone'a 13. Dotknij przycisku ID. Nagrywaj klipy wideo z dźwiękiem stereo.
IPhone SE różni się od poprzedniej generacji obsługą 5G, ulepszonym procesorem i pamięcią RAM, lepszą autonomią i bardziej zaawansowanymi możliwościami fotograficznymi.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Apple iPhone SE 2022 256 GB
Wszystkie ceny 45 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Apple iPhone SE 256GB - Księżycowa poświata TEAPPPISE3MMXN3Superszybkość. To rodzinne.
Sercem iPhonea SE jest ten sam superszybki czip A15 Bionic, który jest w iPhonie 13. Z A15 Bio... więcejnic iPhone prawie wszystko robi lepiej, a apki otwierają się błyskawicznie i działają jak marzenie. A15 Bionic napędza także zaawansowane funkcje fotograficzne, dzięki którym twarze, przedmioty i krajobrazy wyglądają fenomenalnie.
Niezmordowana bateria.
Niezwykle energooszczędny czip, udoskonalona bateria i iOS 15 współpracują, optymalizując wydajność ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 3 143 zł |
Apple iPhone SE 2022 256GB 5G CzerwonySercem iPhone’a SE jest ten sam superszybki czip A15 Bionic, który jest w iPhonie 13. Dzięki... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 999 zł |
APPLE iPhone SE 5G 2022 256GB Czerwony MMXP3PM/AOkres gwarancji: 12 miesięcy Wyposażenie: Przewód z Lightning na USB-C
Dokumentacja
Zestaw nie zawiera sluchawek i wtyczki... więcejdo ladowania sieciowego. Wymiary [mm]: 138,4 x 67,3 x 7,3 mm Waga [g]: 144 g Kolor: Czerwony Kolor producenta: (PRODUCT) RED Typ obudowy: Wzmocniona Wodoodporność: IP67 zgodnie z normą IEC 60529 (maksymalna głębokość 1 m do 30 minut) Czytnik linii papilarnych: Tak Wzmocniona obudowa: Tak Wodoodporność: Wodoodporny Model: Czerwony (256GB) System operacyjny: iOS 15 Procesor [GHz]: 6-rdzeniowe CPU z 2 rdzeniami zapewniającymi wydajność i 4 rdzeniami energooszczędny Neonet.plZłóż skargę | 3 400 zł |
Smartfon Apple iPhone SE 256GB Północ (Midnight) GS-T-APL-1142iPhone SE Nieoceniona moc. Doskonała cena. Kieszonkowa obbudowa 4,7" Czip śmigacz. Skok wydajności baterii. 5G. Połączenie ja... więcejk mgnienie. Konstrukcja zaprojektowana na lata. Mistrzowski aparat. Twój odcisk palca na Początku. Superszybkość. To rodzinne. Sercem iPhone’a SE jest ten sam superszybki czip A15 Bionic, który jest w iPhonie 13. Z A15 Bionic iPhone prawie wszystko robi lepiej, a apki otwierają się błyskawicznie i działają jak marzenie. Dzięki wydajności grafiki obraz w grach odświeża się z niesamowitą płynnością. Nawet 1,2x szybsza grafika A15 Bionic napędza także zaawansowane funkcje fotograficzne, dzięki którym twarze, przedmioty i krajobrazy wyglądają fenomenalnie. Niezmordowana bateria. Niezwykle energooszczędny czip, udoskonalona bateria i iOS 15 współpracują, optymalizując wydajność baterii. A kiedy już musisz ją doładować, odłóż iPhone’a SE na bezprzewodową ładowarkę. Albo użyj zasilacza o mocy co najmniej 20 W, który w zaledwie 30 minut naładuje baterię od zera do 50 procent 5G teraz w SE. 5G przyspiesza wszystko: strumieniowanie na żywo, wieloosobowe granie, udostępnianie wideo. Nawet połączenia FaceTime w wysokiej rozdzielczości i funkcja SharePlay działają gładko, gdziekolwiek jesteś. A kiedy nie potrzebujesz aż takiej prędkości, iPhone SE przechodzi w tryb Smart Data i oszczędza baterię. Nie ruszają go upadki Bo ma wytrzymałą konstrukcję i najtwardsze szkło użyte w smartfonie. Umoczony nie wymięka. Z ochlapań wodą, herbatą, kawą, sokiem czy napojem gazowanym iPhone SE spokojnie się otrząśnie. A na zakurzenia po prostu kicha. Pasja od pierwszego pstryknięcia. Czip A15 Bionic wykonuje w tle mnóstwo obliczeń, żeby zdjęcia były doskonałe. Na przykład Inteligentny HDR 4 automatycznie poprawia kontrast, światło, a także odcienie skóry nawet czterech osób w kadrze, dzięki czemu wszyscy świetnie wychodzą na zdjęciach. Ustaw raz. Zachwycaj za każdym razem. Style fotograficzne dają Ci artystyczną władzę nad aparatem. Wybierasz ulubiony styl, na przykład Ciepły lub Chłodny, a iPhone SE dostosowuje parametry, zachowując przy tym naturalny wygląd skóry i nieba. I odtąd robisz zdjęcia tylko tak, jak Ci się podoba. Słabe światło, ale moc detali. Nie przejmuj się porą i kręć. Ulepszone rozwiązania wideo w iPhonie SE wychwytują niezwykłą ilość detali, konturów, cieni i świateł – nawet po zachodzie słońca. Ulubiony Początek. Jednym palcem. Touch ID to szybki, prosty i bezpieczny sposób odblokowywania iPhone’a i logowania się do aplikacji. Działa też z Apple Pay, więc możesz płacić za zakupy online albo w sklepie, nie wyciągając karty. iOS 15. Potężne funkcje. Na teraz i na przyszłość. Udostępniaj filmy, muzykę i cokolwiek masz na ekranie bezpośrednio z FaceTime. Stuknij tekst na zdjęciu, żeby wysłać mejla, zadzwonić lub sprawdzić dojazd. Dzięki nieustannym aktualizacjom funkcji i zabezpieczeń Twój iPhone bez przerwy sam się ulepsza, czyli wciąż jest jak nowy. Komputronik.plZłóż skargę | 2 999 zł |
Smartfon APPLE iPhone SE 2022 256GB 5G Północ MMXM3PM/AZ iPhonem masz pełną kontrolę nad swoimi danymi. Na przykład Safari inteligentnie chroni Cię przed próbami śledzenia i profil... więcejowania, gdy przeglądasz internet. Zestawienie zablokowanych elementów możesz zobaczyć w Raporcie ochrony prywatności. A to tylko jedno z wielu zabezpieczeń. Electro.plZłóż skargę | 3 193 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Apple iPhone SEPorównaj w tabeli →
od 665 zł
dobry dźwięk, kompaktowy, 4.7 ", 326 ppi, 60 Hz, iOS, 64 GB, RAM 3 GB, potężny procesor, Apple A13, aparat: 12 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 1821 mAh, 148 g, super cienki, brak ładowarki
od 1 779 zł
dobry dźwięk, 5G, kompaktowy, 4.7 ", 326 ppi, 60 Hz, iOS, 64 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Apple A15, aparat: 12 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 2018 mAh, 148 g, super cienki, brak ładowarki
od 636 zł
dobry dźwięk, kompaktowy, 4.7 ", 326 ppi, 60 Hz, iOS, 128 GB, RAM 3 GB, potężny procesor, Apple A13, aparat: 12 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 1821 mAh, 148 g, super cienki, brak ładowarki
od 2 199 zł
dobry dźwięk, 5G, kompaktowy, 4.7 ", 326 ppi, 60 Hz, iOS, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Apple A15, aparat: 12 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 2018 mAh, 148 g, super cienki, brak ładowarki
od 2 640 zł
dobry dźwięk, 5G, kompaktowy, 4.7 ", 326 ppi, 60 Hz, iOS, 256 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Apple A15, aparat: 12 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 2018 mAh, 148 g, super cienki, brak ładowarki
od 3 203 zł
dobry dźwięk, kompaktowy, 4.7 ", 326 ppi, 60 Hz, iOS, 256 GB, RAM 3 GB, potężny procesor, Apple A13, aparat: 12 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 1821 mAh, 148 g, super cienki, brak ładowarki
Wideo recenzje
Kupiłem go i NIE żałuję! / iPhone SE 2022
9 lipca 20239 220 przegląd
Apple iPhone SE 2022 - RECENZJA | Mały i „TANI” iPhone nie ma łatwo
14 grudnia 20235 185 przegląd
Nowy, stary iPhone SE (2022)! Odgrzewany kotlet? Unboxing nowego telefonu od Apple.
6 kwietnia 20223 190 przegląd
iPhone SE 2022 Recenzja odgrzewanego kotleta. Czy ten smartfon od Apple ma sens? Touch ID jest cool
28 kwietnia 20222 889 przegląd
iPhone SE 2022 | Bierz telefon i dawaj ciastka!
22 marca 20221 733 przegląd
iPhone SE 2022: NAJLEPSZY iPHONE W HISTORII
18 marca 2022136 858 przegląd
IPHONE TAKI SE, EDYCJA 2022 ♂️ | Test, recenzja iPhone SE 3gen 2022
28 marca 202214 308 przegląd
iPhone SE 2022 olej, Mac Studio dla bogatych i sensowny Studio Display
9 marca 20229 903 przegląd
iPhone SE 2022 to żart oraz Apple M1 Ultra! | #pokonferencji
9 marca 202281 085 przegląd
iPhone SE 2022 vs Samsung A53 5G | Jaki TANI Smartfon Lepiej Kupić?
11 kwietnia 202220 131 przegląd
iPhone SE 3 (2022) - To NAJTAŃSZY iPhone, Ale NIE WSZYSCY Powinni Go Kupić ⛔️
19 marca 202282 294 przegląd
iPhone SE 2022 - DLACZEGO?!? (to nie jest film o smartfonie)
23 marca 2022364 555 przegląd
iPhone SE 2022 - nie kupuj, wybierz te smartfony
15 marca 202227 777 przegląd
iPhone SE 2022 #Shorts
21 marca 2022401 923 przegląd
Apple iPhone SE (2022) Red - ASMR Unboxing
19 listopada 20231 239 przegląd
iPhone SE 5G (2022) Starlight Review: Apple's Best Budget iPhone!
5 kwietnia 20221 639 przegląd
Apple iPhone SE 2022 Unboxing Review Data Transfer from iPhone 7 New Functions Assistive Touch
24 grudnia 2023181 przegląd
Apple iPhone SE 2022 Review- Typical Apple! Old Design! Updated Internals!
4 kwietnia 2022145 przegląd
iPhone SE (2022) | iBlason and Cosmo Case Series Review!!!
30 marca 2022132 przegląd
iPhone SE 3 (2022) Midnight - Unboxing and Review!
26 marca 202218 695 przegląd
unboxing iphone se 2022 red, brand new. unlocked, #iphone #apple #unboxing #unbox #gadgets
25 stycznia 2023111 przegląd
Apple's Iphone Se 2022 review
8 kwietnia 2022159 przegląd
Apple iPhone SE 2022 Quick Hands On Review & Unboxing In 2022
16 kwietnia 2022218 przegląd
Unboxing Apple iPhone SE 2022 Product Red - ASMR Attempt #shorts
21 czerwca 20229 404 przegląd
Apple iPhone SE 2022 Unboxing
14 marca 2022281 przegląd
Motorola Edge 30 Pro 5G Vs Apple iPhone SE 2022 5G Comparison #shorts
29 kwietnia 2022395 przegląd
iPhone SE 2022 Unboxing and First Impressions
19 marca 20222 214 przegląd
Refurbished iPhone SE Unboxing and Quick Review | PaytmMall | iPhone SE 2022 | Apple Unboxing
14 stycznia 20221 134 przegląd
The New Apple iPhone SE (2022) - Quick Review
11 marca 2022166 przegląd
Apple Iphone SE 3 Unboxing & First Impression | Iphone SE 2022 Launch #Shorts
15 marca 2022670 przegląd
Apple iPhone SE 2022 vs Iphone 13 Pro Comparison
23 maja 2022107 przegląd
Modyfikacje Apple iPhone SE 2022
Ceny na Apple iPhone SE 2022 |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone SE 2022 64 GB | od 1 779 zł | 63 oferty | ||
Apple iPhone SE 2022 128 GB | od 2 199 zł | 64 oferty | ||
Apple iPhone SE 2022 256 GB | od 2 640 zł | 45 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 2 199 zł
dobry dźwięk, 5G, kompaktowy, 4.7 ", 326 ppi, 60 Hz, iOS, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Apple A15, aparat: 12 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 2018 mAh, 148 g, super cienki, brak ładowarki
od 4 143 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 524 zł
aparatofon, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 730 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 1 768 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 793 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 625 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 449 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 1 459 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8300 Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 1 991 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g