Smartfon Apple iPhone 15 Pro Max 512 GB
Wideo 48Zdjęcia 19 |
Apple iPhone 15 Pro Max 512 GB
2023 rokiPhone 15 Pro Maxaparatofonflagowiecdobry dźwięk120 HzNFCFaceIDbrak karty microSDwodoodpornośćfast chargeładowanie bezprzewodowestereoDolby AtmosUSB C 3 fastbrak 3,5 mmsatelitaWi-Fi 6EbezramkowyLTPObrak ładowarki
Wyświetlacz:6.7 ", 2796х1290, 460 ppi, 120 Hz
Pamięć:512 GB, RAM 8 GB
Procesor:Apple A17 Pro
Aparat:3 moduły, 48 MP, + 13.4 MP, i 12.7 Mpx
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:4441 mAh
Waga:221 g
Przy nagrywaniu w formacie RAW wykorzystywane są wszystkie 48 MP aparatu przedniego - technologia 4x pixel (obiektyw główny przy wykorzystaniu całej powierzchni matrycy może pracować jako teleobiektyw). Tytanowa obudowa. LiDAR.
Dla modeli Pro i Pro Max dodano funkcję Action Button - funkcja połączona jest z bocznym przyciskiem na ramce i odpowiada za różne tryby (latarka, tryby dźwięku, aparat, odbieranie połączeń itp.). Zamiast Lightning zastosowano złącze USB C.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Apple iPhone 15 Pro Max 512 GB
Wszystkie ceny 71 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Black Titanium (MU7C3)iPhone 15 Pro Max — to pierwszy iPhone wykonany z materiałów klasy kosmicznej, przy użyciu tego samego stopu, który stosują s... więcejtatki kosmiczne do lotów na Marsa.Chip A17 Pro. Niepokonany potwór do gier.To największa zmiana w historii procesorów graficznych Apple. A17 Pro – to zupełnie nowa klasa chipów iPhone, zapewniająca najlepszą wydajność graficzną. Twoja rozgrywka będą wyglądać i grać się fascynująco., z niesamowicie szczegółową scenerią i bardziej realistycznymi postaciami. Dzięki najlepszej w branży prędkości i wydajności A17 Pro działa szybko i bezkonkurencyjn Rozetka.plZłóż skargę | 7 388 zł |
Apple iPhone 15 Pro Max 512GB - Czarny tytan TEAPPPI15MMU7C3iPhone 15 Pro Max
iPhone.
Tytan w formie.
iPhone 15 Pro Max to pierwszy iPhone o konstrukcji z tytanu klasy lotniczej s... więcejtosowanego w pojazdach misji kosmicznych na Marsa.
Tytan wśród metali.
- Ma jeden z najlepszych współczynników wytrzymałości do masy, dzięki czemu iPhone Pro Max jest lżejszy niż kiedykolwiek. Odczujesz różnicę, gdy tylko weźmiesz go do ręki.
- Piękne wykończenie delikatnie szczotkowanej faktury tytanowych obręczy iPhonea to efekt precyzyjnej obróbki, piaskowania ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 7 362 zł |
Smartfon Apple iPhone 15 Pro Max 512GB 6,7" 5G Tytan niebieski MU7F3ZD/ASmartfon Apple iPhone 15 Pro Max 512GB 6,7" 5G Tytan niebieski Dla tych, którzy nie akceptują kompromisów i pragną technologi... więcejcznej perfekcji w każdym calu, przedstawiamy iPhone 15 Pro Max w odcieniu niebiski tytanowy. Ten elegancki smartfon reprezentuje najwyższą półkę technologiczną, oferując użytkownikom zaawansowane funkcje i niesamowitą wydajność. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Kolor: Tytan niebieski Przekątna wyświetlacza: 6.7" Seria: Apple iPhone 15 Pro Max Platforma: Apple iOS 17 Transmisja danych: 5G Pamięć wbudowana: 512 GB Pamięć RAM: 8 GB System operacyjny: Apple iOS 17 Aparat fotograficzny z tyłu: 48+12+12 Mpix Aparat fotograficzny z przodu: 12 Mpix Ilość rdzeni: 6 Zastosowany procesor: Apple A17 Pro Waga: 221 g Nagrywanie filmów: 4K Komunikacja: NFC, Bluetooth 5.3, Wi-Fi Dual SIM: tak Technologia ProMotion Niegasnący wyświetlacz Pyłoszczelność i wodoszczelność: IP68 Wbudowane złącza: USB-C Akcesoria w zestawie: kabel USB-C Wyświetlacz Super Retina XDR 6,7" – Kolory życia w Twojej dłoni Ekran Super Retina XDR o przekątnej 6,7" przynosi rewolucję w sposobie, w jaki doświadczasz multimediów. Kolory są żywe, kontrast niesamowity, a szczegóły zachwycają ostrością. Każdy piksel jest doskonale wyważony, by odzwierciedlić świat wokół Ciebie w najbardziej realistyczny sposób. Aparat fotograficzny - Trzy obiektywy, nieskończone możliwości Zestaw trzech aparatów o rozdzielczości 48, 12 i 12 Mpix otwiera przed Tobą drzwi do świata profesjonalnej fotografii mobilnej. Łącząc głębię, detale i kreatywność, iPhone 15 Pro Max pozwala uchwycić chwile tak, jak tego pragniesz. Portrety, krajobrazy czy dynamiczne sceny - wszystko wygląda lepiej dzięki technologii kamery iPhone'a. Pamięć i wydajność – Przestrzeń i moc na wszystko 512GB pamięci zapewniają miejsce na wszystkie Twoje pliki, aplikacje, gry i multimedia. W połączeniu z procesorem Apple A17 Pro, iPhone 15 Pro Max gwarantuje płynność działania, szybką reakcję i doskonałą wydajność w każdej sytuacji. Niezależnie od tego, czy jesteś graczem, twórcą treści czy biznesmenem, ten smartfon spełni Twoje wymagania. Technologia ProMotion – Doświadcz płynności jak nigdy dotąd Dzięki technologii ProMotion, ekran iPhone 15 Pro Max reaguje na Twoje polecenia w mgnieniu oka. Animacje są płynne, przewijanie stron internetowych jest gładkie, a gry mobilne zachwycają płynnością ruchu. Każdy dotyk, przeciągnięcie czy kliknięcie jest natychmiastowo odzwierciedlone na ekranie, co czyni interakcję z urządzeniem jeszcze bardziej satysfakcjonują Maxelektro.plZłóż skargę | 10 099 zł |
APPLE iPhone 15 Pro Max 512GB Tytan Błękitny MU7F3PX/AOkres gwarancji: 12 miesięcy Wyposażenie: Przewód USB-C 1m
Dokumentacja Wymiary [mm]: 159,9 x 76,7 x 8,25 mm Waga [g]: 221 g... więcejKolor: Błękitny Inne: Face ID przy użyciu technologii rozpoznawania twarzy w aparacie TrueDepth
Dotyk Haptyczny
Zgodność z MagSafe Kolor producenta: Tytan Błękitny Typ obudowy: Konstrukcja z tytanu Wodoodporność: Klasa IP68 zgodnie z normą IEC 60529 (maksymalna głębokość 6 m do 30 minut) Czytnik linii papilarnych: Nie Wzmocniona obudowa: Tak Wodoodporność: Wodoodporny Model: Błękitny (512GB) System operacyjny: iOS 17 Pamięć: 512 GB Czytnik kart pamięci: b/d Typ procesora: 6 - rdzeniowy Procesor (opis): 6-rdzeniowe CPU z 2 rdzeniami zapewniającymi wydajność i 4 rdzeniami energooszczędny Neonet.plZłóż skargę | 8 651 zł |
Smartfon Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Tytan Czarny GS-T-APL-1377iPhone. Tytan w formie. iPhone 15 Pro to pierwszy iPhone o konstrukcji z tytanu klasy lotniczej stosowanego w pojazdach misji... więcejkosmicznych na Marsa. Tytan wśród metali. Ma jeden z najlepszych współczynników wytrzymałości do masy, dzięki czemu iPhone Pro jest lżejszy niż kiedykolwiek. Odczujesz różnicę, gdy tylko weźmiesz go do ręki. Czip A17 Pro. Kolosalny bonus dla graczy. Oto i on. Najradykalniej przeprojektowan Komputronik.plZłóż skargę | 7 199 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Apple iPhone 15 Pro MaxPorównaj w tabeli →
od 5 459 zł
flagowiec, aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.7 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Apple A17 Pro, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12.7 Mpx, + 13.4 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4441 mAh, 221 g, brak ładowarki
od 6 739 zł
flagowiec, aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.7 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 512 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Apple A17 Pro, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12.7 Mpx, + 13.4 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4441 mAh, 221 g, brak ładowarki
od 7 890 zł
flagowiec, aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.7 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 1024 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Apple A17 Pro, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12.7 Mpx, + 13.4 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4441 mAh, 221 g, brak ładowarki
0 0 0 6 |
Телефон просто идеальный Камера, экран, разъем зарядки, дизайн, материалы Нет Данил Толстик: używam Apple iPhone 15 Pro Max 256GB kilka miesięcy |
Pokazano 1 z 6 recenzji
pokaż 5 recenzji
Wideo recenzje
Apple iPhone 15 Pro Max Review
27 września 202396 738 przegląd
iPhone 15 Pro Max REVIEW after 10 DAYS - What I LOVE & HATE!
4 października 202367 855 przegląd
iPhone 15 Pro Max - APPLE FINALLY LISTENED!
22 września 2023114 786 przegląd
Apple iPhone 15 Pro Max Camera Zoom Test Demo!
12 września 20232 180 612 przegląd
iPhone 15 Pro Max - 3 Weeks Later!
18 października 2023229 342 przegląd
Be gentle with Apples new Titanium iPhone 15 Pro Max ... Yikes!
23 września 202314 792 755 przegląd
iPhone 15 Pro Max 1 Month Review! Even MORE Problems..?
22 października 2023234 811 przegląd
Apple iPhone 15 Pro Max full review
29 września 2023523 946 przegląd
iPhone 15 Pro Max Unboxing and First Impressions
22 września 2023175 318 przegląd
iPhone 15 Pro Max vs Samsung Galaxy S23 Ultra - Which is the Flagship King?
22 września 20231 120 766 przegląd
iPhone 15 Pro Max Honest Review after 1 week!
28 września 2023273 691 przegląd
iPhone 15 Pro and 15 Pro Max Review: Same Price, Impressive Upgrades
19 września 2023188 166 przegląd
Why the iPhone 15 Pro Max is the best!
25 września 202385 129 przegląd
iPhone 15 Pro Max Unboxing and Camera Test! - ASMR
13 października 2023542 652 przegląd
iPhone 15 Pro Max One Week Later! I Was WRONG!
27 września 2023220 079 przegląd
iPhone 15 Pro / Pro Max Impressions - The Good & The Bad...
13 września 2023738 518 przegląd
iPhone 15 Pro Max vs iPhone 14 Pro Max Speed Test
27 września 2023970 141 przegląd
iPhone 15 Pro Max | NIGDY! | Wczesna recenzja i opinia
28 stycznia 202424 432 przegląd
Apple Iphone 15 pro max || wrażenia po 2 miesiącach
11 stycznia4 639 przegląd
Apple Iphone 15 pro max || pierwsze wrażenia
6 października 20236 454 przegląd
iPhone 15 Pro Max vs Samsung Galaxy S24 Ultra - Porównanie aparatów
25 stycznia46 016 przegląd
Apple Iphone 15 Pro Max || Unboxing || Naturalny tytan
4 października 20232 185 przegląd
Samsung Galaxy S24 Ultra vs iPhone 15 Pro Max | Apple w kłopotach?
26 stycznia 202451 838 przegląd
Apple iphone 15 pro max vs Samsung Galaxy s23 ultra || starcie gigantów ||
10 października 202311 488 przegląd
Tego nie wiesz o nowym iPhone 15 Pro Max
24 września 202357 068 przegląd
Samsung Galaxy S24 Ultra vs iPhone 15 Pro Max - ZASKAKUJĄCE Porównanie Dwóch Flagowców
25 stycznia29 598 przegląd
Apple Iphone 15 pro max || recenzja
13 października 202310 914 przegląd
iPhone 15 Pro Max jest niestety felerny... #mobzilla #tech #techtube #iphone15promax #iphone
28 września 2023173 700 przegląd
Apple Watch 9 z fajnym odświeżeniem | iPhone 15 Pro Max największym hitem?
11 września 202330 892 przegląd
iPhone 15 Pro Max - pierwsze wrażenia, Mobzilla Flesz odc. 102
25 września 2023108 264 przegląd
Apple iPhone 12 Pro In 2024 | Apple iPhone 15 Pro Max Unboxing | iPhone Review | Abdul Waqas Vlogs
2 lutego354 przegląd
“Unboxing of new iPhone 15 Pro max” #viral #trending #shorts #apple
22 stycznia267 przegląd
iPhone 15 Pro Max Unboxing & APPLE OCTOBER Event 2023!
27 października 2023226 przegląd
iPhone 15 Pro Max 6 Months Later - Long Term Review!
19 kwietnia2 406 przegląd
iPhone 15 Pro Max Unboxing‼️#apple #unboxing #video #trending #shorts #tophiphopmedia
22 września 2023215 przegląd
သိန်း ၅၀ တန်ထဲမှာအကောင်းဆုံးလား? : Apple iPhone 15 Pro Max Long Term Review
10 lutego6 102 przegląd
Apple iPhone 15 Pro Max Natural Titanium eSIM Unboxing and Camera Test! - ASMR
14 listopada 2023443 przegląd
Apple iPhone 15 Pro Max Natural Titanium Color | Unboxing | Pretty
26 stycznia 2024234 przegląd
Apple iPhone 15 Pro Max Review After 4 Months
11 lutego589 przegląd
Apple iPhone 15 pro max unboxing (blue titanium)#iphone #apple #shorts
27 września 20232 490 przegląd
Unboxing JOY: Experience the Apple iPhone 15 Pro Max with Pure Excitement and Smiles! #apple
30 listopada 2023242 przegląd
Temu phone accessory's for iPhone 15 Pro Max #temu #iphone15promaxcase #iphonecase #iphone15promax
26 grudnia 2023803 przegląd
Apple iPhone 15 Pro Max Unboxing - Natural Titanium
23 września 2023704 przegląd
iPhone 15 Pro Max vs. iPhone 15 Pro: Unboxing and In-Depth Color Review!
18 grudnia 2023405 przegląd
Apple iPhone 15 pro max unboxing | Black titanium
6 grudnia 2023476 przegląd
[Whispering ASMR] Unboxing Apple iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 512GB
30 września 2023599 przegląd
IPhone 15 Pro Max Purchase And Unboxing
24 września 2023973 przegląd
Here's a Quick Unboxing of the Apple iPhone 15 Pro Max #gadgets360 #short
26 września 2023794 przegląd
Modyfikacje Apple iPhone 15 Pro Max
Ceny na Apple iPhone 15 Pro Max |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 15 Pro Max 256 GB | od 5 459 zł | 86 oferty | ||
Apple iPhone 15 Pro Max 512 GB | od 6 739 zł | 73 oferty | ||
Apple iPhone 15 Pro Max 1 TB | od 7 890 zł | 70 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 5 695 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.7 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 512 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4323 mAh, 240 g, brak ładowarki
od 7 890 zł
flagowiec, aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.7 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 1024 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Apple A17 Pro, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12.7 Mpx, + 13.4 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4441 mAh, 221 g, brak ładowarki
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g