Smartfon Apple iPhone 12 Pro 128 GB
Wideo 46Zdjęcia 28 |
Kup Apple iPhone 12 Pro 128 GB
Wszystkie ceny 11 →IPHONE 12 PRO 128GB SZARY | WYDAJNA BATERIA | GRATIS | 1 880 zł |
Smartfon APPLE iPhone 12 Pro 128GB 5G 6.1" Grafitowy MGMK3PM/A | 4 700 zł |
Apple iPhone 12 Pro Graphite 128GB Smartfon - Stan Dobry | 1 849 zł |
Apple Iphone 12 Pro 128gb 6.1´´ Dual Sim Refurbished Niebieski 12PRO128GBB | 3 201 zł |
SMARTFON APPLE IPHONE 12 PRO 128GB WYBÓR KOLORÓW | 1 742 zł |
Najwyższej klasy wyświetlacz OLED
iPhone 12 Pro wyposażony jest czołowy wyświetlacz OLED o rozdzielczości 2532x1170 pikseli (460 ppi) oraz imponujący poziom jasności ― aż do 1200 nitów w trybie HDR. Jeśli te cyfry mało co Ci mówią, to wystarczy powiedzieć: ekran stał się jaśniejszy i bardziej nasycony. Korzystanie z urządzenia jest przyjemne, brak jakichkolwiek zniekształceń, a do tego jeszcze telefon doskonale oddaje kolory w słoneczną pogodę, co bardzo cieszy. W przeciwieństwie do ostatnich modeli, wyświetlacz chroniony jest powłoką Ceramic Shield od ekspertów z Corning, która zapewnia dodatkową wytrzymałość w porównaniu z konwencjonalnym Gorilla Glass.
Kamera z 4-krotnym zoomem optycznym
Jedną z głównych i wydzielających się (dosłownie) cech smartfona jest aparat z trzema 12-megapikselowymi modułami (teleobiektyw, szerokokątny oraz ultra szerokokątny obiektyw). Zresztą, potrójne kamery teraz nikogo nie dziwią, ciekawe jest ich praktyczne zastosowanie. W Apple zrobili nacisk na to, że iPhone 12 Pro obsługuje teraz 2.5-krotny zoom optyczny, a funkcja Deep Fusion, która sprytnie łączy kilka kadrów w jeden, teraz działa ze wszystkimi aparatami smartfona. Dodatkowo aparat nauczył się robienia zdjęć w HDR i dostał wsparcie wideo w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę.
Specyfikacje techniczne
Sercem smartfona jest ośmiordzeniowy 7-nm procesor SoC Apple A14 Bionic. Przy opracowywaniu nowego chipa firma zrobiła szczególny nacisk na technologie uczenia maszynowego — wydajność neuronowego procesora wynosi 1 bln operacji na sekundę, a wydajność graficzna jest taka, że twórcy League Of Legends obiecują, że już nie będzie potrzebny do tego pełnowartościowy komputer. Jasne, że jest to marketing, nie mniej jednak oferta jest ciekawa. Poza tym telefon działa szybko i płynnie, uruchamianie gier i aplikacji, obróbka zdjęć i wideo odbywa się przy maksymalnych prędkościach.
Design i wszystko inne
Zewnętrznie smartfon przypomina iPada Pro, który zwrócił do mody surowe krawędzie, jak iPhone SE pierwszej generacji. Ramki wykonane są ze stali nierdzewnej. Jednym z największych innowacji to umiejętność pracy w sieciach 5G. Przy czym iPhone 12 Pro będzie wspierać zarówno częstotliwość mniej niż 6 Ghz, jak i mmWave, a to oznacza, że będzie on w stanie pracować ze wszystkimi istniejącymi typami sieci 5G. Najważniejsze, doczekać ich masowego pojawienia się.
Modyfikacje Apple iPhone 12 Pro
Ceny na Apple iPhone 12 Pro |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 12 Pro 128 GB | od 1 631 zł | 14 oferty | ||
Apple iPhone 12 Pro 256 GB | od 1 847 zł | 15 oferty | ||
Apple iPhone 12 Pro 512 GB | od 6 771 zł | 1 oferta |