Smartfon Apple iPhone 14 256 GB
Wideo 84Zdjęcia 17 |
Zamknij
Menu
Apple iPhone 14 256 GB
2022 rokiPhone 14aparatofondobry dźwiękNFCFaceIDbrak karty microSDwodoodpornośćfast chargeładowanie bezprzewodowestereoDolby Atmosbrak 3,5 mmsatelitaWi-Fi 6brak ładowarki
Wyświetlacz:6.1 ", 2532x1170 (19.5:9), 460 ppi, 60 Hz
Pamięć:256 GB, RAM 6 GB
Procesor:Apple A15
Aparat:2 moduły, 12 MP, + 12 MP
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:3279 mAh
Waga:172 g
Główny aparat obsługuje stabilizację z przesunięciem matrycy. Wyświetlacz z obsługą Dolby Vision, HDR10 i HLG. Stopień ochrony IP68.
Przedni aparat z autofokusem. Wyświetlacz ze szkłem ochronnym Ceramic Shield. Łączność satelitarna (funkcja SOS). W przypadku nagrywania w zwolnionym tempie dostępna jest stabilizacja. Wykrywanie upadku lub awarii (w celu powiadomienia służb ratunkowych lub bliskich)
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Apple iPhone 14 256 GB
Wszystkie ceny 191 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APPLE IPHONE 14 256GB BLUE EU | 5 388 zł |
Smartfon Apple iPhone 14 256GB Midnight (MPVX3)Twoje zdjęcie. Twoja czcionka. Twoje widżety. Twój iPhone. iOS 16 pozwala dostosować ekran blokady na nowe i interesujące spo... więcejsoby. Nakładaj warstwy na zdjęcie, aby je wyróżnić się. Śledź za pierścieniami aktywności. Wyświetlaj bieżące aktualizacje ulubionych aplikacji. WykrTwoje zdjęcie. Twoja czcionka. Twoje widżety. Twój iPhone.iOS 16 pozwala dostosować ekran blokady w nowe, interesujące sposoby. Nałóż zdjęcie na warstwy, aby stało się bardziej widoczne. Śledź kółka aktywności. Przeglądaj aktualne aktualizacje ulubionych aplikacji.Wykry Rozetka.plZłóż skargę | 3 645 zł |
Apple iPhone 14 5G 256GB - Midnight6.1 Super Retina XDR OLED (2532x1170) with Ceramic Shield, 5G, Dual SIM, Apple A15 Bionic Hexa-core with 5-core GPU, 256GB Fl... więcejash, Dual Camera System: 12Mpixel f/1.5 Main + 12Mpixel f/2.4 Ultra Wide with 2x Optical Zoom (Back), 12Mpixel f/1.9 (Front), Wi-Fi 6, BT 5.3, IP68 dust/water-resi Proshop.plZłóż skargę | 3 799 zł |
Apple iPhone 14 256GB - Niebieski TEAPPPI14RMPWP3iPhone 14
Twoje zdjęcie.Twoja czcionka.Twoje widżety. Twój iPhone.
W iOS 16 są świetne nowe opcje personalizacji ekranu... więcejblokady. Możesz na nim mieć piękną warstwę zdjęciową, nie tracąc przy tym z oka postępów w pierścieniach aktywności ani bieżących powiadomień z ulubionych apek.
iPhone 14 Plus ma naszą najwydajniejszą baterię, a iPhone 14 doskonałą baterię na cały dzień.
- Nawet 26 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14 Plus
- Nawet 20 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14 ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 3 975 zł |
Apple iPhone 14 256GB NiebieskiTechnologia OLED zapewnia niewiarygodny kontrast z olśniewającą bielą i głęboką czernią. Dzięki... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 3 380 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Apple iPhone 14Porównaj w tabeli →
od 2 929 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.1 ", 460 ppi, 60 Hz, iOS, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A15, aparat: 2 moduły, 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 3279 mAh, 172 g, brak ładowarki
od 3 469 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.7 ", 458 ppi, 60 Hz, iOS, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A15, aparat: 2 moduły, 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4323 mAh, 203 g, brak ładowarki
od 3 375 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.1 ", 460 ppi, 60 Hz, iOS, 256 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A15, aparat: 2 moduły, 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 3279 mAh, 172 g, brak ładowarki
od 3 622 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.7 ", 458 ppi, 60 Hz, iOS, 256 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A15, aparat: 2 moduły, 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4323 mAh, 203 g, brak ładowarki
od 4 195 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.7 ", 458 ppi, 60 Hz, iOS, 512 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A15, aparat: 2 moduły, 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4323 mAh, 203 g, brak ładowarki
od 4 113 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.1 ", 460 ppi, 60 Hz, iOS, 512 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A15, aparat: 2 moduły, 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 3279 mAh, 172 g, brak ładowarki
Wideo recenzje
iPhone 14 Pro Max - recenzja, Mobzilla odc. 564
22 lutego 2023196 894 przegląd
iPhone 14 i jego cena | Czyli jak Apple pluje klientom w twarz
12 września 2022120 902 przegląd
Szalone ceny iPhone’a 14 / 14 Plus / 14 Pro oficjalnie! | #pokonferencji
8 września 2022113 689 przegląd
Google Pixel 7 | iPhone 14 zaorany | RECENZJA
25 października 2022128 798 przegląd
iPhone 14 i 14 Pro, Apple Watch 8 i Ultra, AirPods Pro 2 | Drogo, jeszcze drożej
8 września 202212 932 przegląd
iPhone 14 Plus | Odklejone Apple | RECENZJA
5 grudnia 202284 902 przegląd
iPhone 14 - recenzja, Mobzilla odc. 563
13 października 2022279 633 przegląd
iPhone SE 2022: NAJLEPSZY iPHONE W HISTORII
18 marca 2022136 726 przegląd
iPhone 14 Pro | Król marketingu | RECENZJA
25 września 2022131 228 przegląd
iPhone 14 Pro | Wrażenia z Dynamicznej Wyspy!
16 września 2022185 914 przegląd
iPhone 14 Pro: śmiałem się, ale spojrzałem na POLSKIE CENY
8 września 202251 324 przegląd
iPhone 14 Pro Max - Wyspa marzeń?
19 września 2022511 152 przegląd
iPhone 13 Pro po (prawie) ROKU | Czy czekać na 14 Pro?
19 czerwca 2022109 164 przegląd
Dlaczego NIE WARTO kupować iPhone 14 Pro?
19 września 2022123 022 przegląd
iPhone 14/ 14 Pro | Jakie zmiany?
4 maja 2022194 837 przegląd
iPhone 14 / 14 Pro bez tajemnic | Premiera za miesiąc!
7 sierpnia 2022108 689 przegląd
iPhone 14 Pro Max kontra 13 Pro Max: porównanie
16 września 202253 438 przegląd
iPhone 14 - Produkcja Już Ruszyła! Sporo Zmian Ale Ceny Przerażają
4 lipca 2022105 995 przegląd
iPhone 11 w 2022 – Warto Go Kupić? Czy To Ciągle Dobry Wybór?
2 stycznia 2022162 413 przegląd
iPhone 14 to będzie sztos! Ale znów bez REWOLUCJI ❌
3 listopada 202157 934 przegląd
iPhone 12 w 2022 - Warto Go Kupić? Czy Lepiej Wybrać Inny Model?
9 stycznia 2022107 989 przegląd
iPhone 14 Pro vs iPhone 13 Pro vs iPhone 13, a może 12 Pro?Którego Kupić?
10 września 202274 726 przegląd
iPhone 14 jest NIEPOWAŻNY
3 lipca 2022240 635 przegląd
CHEAP iPhone 14 & Accessories From Amazon! + GIVEAWAY
24 września 20221 319 797 przegląd
Pixel 7a vs iPhone 14 Pro: Nerdy CAMERA Test!
6 czerwca 2023235 716 przegląd
aesthetic iphone 14 unboxing (2022) | midnight 256gb
24 września 202298 978 przegląd
iPhone 14 Plus Midnight Unboxing and Impressions: best value iPhone?
14 października 202274 366 przegląd
WHAT'S ON MY IPHONE 14 PRO MAX unboxing + setup + tour
30 sierpnia 202343 516 przegląd
ASMR Unboxing iPhone 14 Blue & Camera Test
3 października 20228 320 przegląd
iPhone 14 Pro Max (silver) unboxing | screen & lens protector + phone case setup
8 listopada 202218 512 przegląd
iPhone 13 mini vs iPhone 14 Pro Detailed Camera Comparison!
7 czerwca 202319 578 przegląd
PITAKA MagEZ Case Pro 3 for iPhone 14 Pro - Unboxing & Review (MIL-STD-810H grade)
1 grudnia 2022620 przegląd
Sandton Diaries | ASMR | iPhone 14 Pro Max Gold aesthetic unboxing | Vlog | AirPods Pro
1 marca 20232 468 przegląd
UNBOXING - Iphone 14 & Samsung S22 | High Tech Vlogs |
8 stycznia 20231 577 przegląd
iPHONE 14 PRO MAX UNBOXING | Gold 512GB | Apple Watch Series 7 GPS 41mm Midnight UNBOXING 2022
21 grudnia 20223 686 przegląd
Phone Rebel Gen 4 Pro Series Case Review & Unboxing | iPhone 14 Pro (Best Aramid Fiber Case?!)
30 stycznia 20237 689 przegląd
Unboxing of Apple iPhone 14Pro Max Gold 128GB Vlog 2022
24 października 2022514 przegląd
iPhone 14 YELLOW UNBOXING!! (Is This THE BEST iPhone Color?)
15 marca 20233 443 przegląd
aesthetic iPhone 14 Pro [ silver 256 GB ] unboxing ✨ ASMR ✨ | accessories, camera test
1 listopada 20222 229 przegląd
iPhone 14 Pro Unboxing | ASMR
18 listopada 2022570 przegląd
Apple iPhone 14 Pro Max | Unboxing & Initial Look & Impressions | A Message in the END
17 października 2022811 przegląd
Unboxing and Comparing iPhone 14 & iPhone 14 Pro
22 września 2022881 przegląd
iPhone 14 Plus Unboxing at Moment Enterprise. Apple Authorised Dealer at Siliguri. #apple #siliguri
16 lipca 2023877 przegląd
IPHONE 14 PRO MAX l UNBOXING & SET UP l REVIEW OF THE MOST IMPORTANT FEATURES
18 października 2022270 przegląd
iPhone 14 Pro Max Unboxing at Moment Enterprise. Apple Authorised Dealer at Siliguri. #ilovemoment
18 lipca 2023766 przegląd
Apple iPhone 14 Unboxing - Beast
22 listopada 20232 295 przegląd
MacBook Air and IPhone 14 Pro Max Unboxing 2023 | | 2023's Definitely My Year
18 lipca 2023915 przegląd
iphone 14 Red 128 GB #firstlook #unboxing #trending #shorts #viral
8 grudnia 2023520 przegląd
Unboxing of Iphone 14 Pro 256Gb | Apple | ASMR | Satisfying video #unboxing #apple #iphone14pro
28 marca 2023213 przegląd
An iPhone 14 Pro Max Unboxing (Two Guys - Two iPhones)
18 września 2022712 przegląd
iPhone 14 Pro Max Clone in 24999 Unboxing & Review
26 marca 2024907 przegląd
My First iPhone unboxing ll iPhone 14 Unboxing ll nkp production
24 marca549 przegląd
iPhone 14 Pro - Speck Gemshell Clear/Black Unboxing & Review (First Look at a Speck Case!)
28 listopada 20222 703 przegląd
SHIPPING hundreds of orders and making VIRAL content | IPHONE 14 unboxing | bossmas part 9
20 grudnia 2022538 przegląd
iPhone 14 Vs iPhone 14 Pro Max In 2024! (Comparison) (Review)
5 marca596 przegląd
Apple iPhone 14 Red - Short ASMR Unboxing
27 września 2022590 przegląd
@Apple iPhone 14 Pro Max Gold Unboxing | Setup and Accessories
29 stycznia 2023560 przegląd
Unboxing iPhone 14 Pro Max and eighth generation watch
12 listopada 2022101 przegląd
iPhone 14 | Unboxing and Review | TUG
30 października 20231 096 przegląd
IPHONE 14 PRO MAX UNBOXING AND SETUP (black 512GB)
20 marca 2023346 przegląd
iPhone 14 Pro max Purple unboxing | jenishliz vlogs
29 sierpnia 2023579 przegląd
UNBOXING!!! MY IPHONE 14 PRO MAX - DEEP PURPLE 256 GB
18 września 2022135 przegląd
iPhone 14 (Plus) vs 14 Pro (Max) Comparison: Which is the Best Fit for You?
14 maja 2023374 przegląd
Apple iphone 14 Pro Max Unboxing 256Gb Purple in Pakistan
27 lipca 2023327 przegląd
Apple IPhone 14 Pro Max | Unboxing
18 lutego 2023228 przegląd
Iphone 14 unboxing trailer || 128 GB || Blue
7 maja 2023175 przegląd
IPHONE 14 PRO MAX UNBOXING Mondal Computer And Mobile
10 maja 2023222 przegląd
US VETERAN FAMILY: UNBOXING IPHONE 14 PRO MAX SET-UP COMPARISON IPHONE 14 PRO VS IPHONE 13 PRO MAX
14 czerwca 2023279 przegląd
UNBOXING - iPhone 14 Pro - Deep Purple #apple #iPhone #iphone14pro
16 września 2022119 przegląd
iPhone 14 Review: The Surprising Truth After 6 Months!
3 kwietnia 2023183 przegląd
Unboxing iPhone 14 Pro Max Deep Purple 1 TB and Compare with Silver (White)
16 września 2022163 przegląd
iPhone 14 Pro Max | Unboxing and Setup | Malayalam
30 marca 2023173 przegląd
Unboxing iPhone 14 pro max #iPhone14 #Unboxing #ProMax
17 kwietnia164 przegląd
iPhone 14 pro max aesthetic unboxing ✨ setup + camera test + cute accessories
28 września 2022350 687 przegląd
iPhone 14 Pro Max Release Date and Price – NEW PURPLE & BLUE COLORS LEAKED!!
4 września 2022120 802 przegląd
iPhone 14 Pro UNBOXING & REVIEW!! + iOS 16 phone customization tips/tricks & setting up!
23 września 2022190 539 przegląd
iPhone 13 Pro Max Vs iPhone 14 Pro Max Review of Specs!
8 września 2022628 989 przegląd
సేల్స్ లో ఏ iphone కొనాలి ? || September 2022 ll
20 września 2022764 405 przegląd
iPhone 14 Pro Max Unboxing & initial impressions || in Telugu ||
18 września 20221 373 604 przegląd
iPhone 14 Unboxing and Camera Test - ASMR
23 września 2022339 335 przegląd
iphone SE 2022 & iPhone 13 Green Colour Quick Unboxing & First Look || in Telugu ||
19 marca 2022294 394 przegląd
iphone 14 (purple) unboxing ♀️☁️ + MOFT unboxing
17 września 2022535 688 przegląd
iphone 14 unboxing (Starlight) || new accessories + customization
18 września 2022947 047 przegląd
iPhone 14 Pro Max Gold Unboxing | Aesthetic Setup | Cute Accessories
31 maja 20225 194 przegląd
Modyfikacje Apple iPhone 14
Ceny na Apple iPhone 14 |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 14 128 GB | od 2 929 zł | 208 oferty | ||
Apple iPhone 14 256 GB | od 3 375 zł | 192 oferty | ||
Apple iPhone 14 512 GB | od 4 113 zł | 114 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 2 929 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.1 ", 460 ppi, 60 Hz, iOS, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A15, aparat: 2 moduły, 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 3279 mAh, 172 g, brak ładowarki
od 2 251 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A15, aparat: 4 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 3095 mAh, 204 g, brak ładowarki
od 4 135 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 730 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 1 596 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 625 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 3 915 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.7 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4323 mAh, 240 g, brak ładowarki
od 1 449 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g