Smartfon Apple iPhone 15 Plus 256 GB
Wideo 6Zdjęcia 15 |
Zamknij
Menu
Apple iPhone 15 Plus 256 GB
2023 rokiPhone 15 Plusaparatofondobry dźwiękNFCFaceIDbrak karty microSDwodoodpornośćfast chargeładowanie bezprzewodowestereoDolby Atmosbrak 3,5 mmsatelitaWi-Fi 6brak ładowarki
Wyświetlacz:6.7 ", 2796х1290, 460 ppi, 60 Hz
Pamięć:256 GB, RAM 6 GB
Procesor:Apple A16
Aparat:2 moduły, 48 MP, + 12 MP
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:4383 mAh
Waga:201 g
Przy nagrywaniu w formacie RAW wykorzystywane są wszystkie 48 MP aparatu przedniego - technologia 4x pixel (obiektyw główny przy wykorzystaniu całej powierzchni matrycy może pracować jako teleobiektyw). Tytanowa obudowa. LiDAR.
Główne różnice w stosunku do iPhone 14 to trzy aparaty, w tym teleobiektyw i nowy procesor. Zamiast Lightning zastosowano złącze USB C.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Apple iPhone 15 Plus 256 GB
Wszystkie ceny 97 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon Apple iPhone 15 Plus 256GB Black (MU183)Dynamic IslandDynamic Island podświetla powiadomienia i aktywności na żywo, abyś ich nie przegapił, gdy zajmujesz się czymś i... więcejnnym. Możesz śledzić swoją następną podróż, sprawdzać, kto dzwoni, sprawdzać status swojego lotu i wiele więcej.Nowy 48-megapikselow Rozetka.plZłóż skargę | 5 037 zł |
APPLE Smartfon APPLE iPhone 15 Plus 256GB Żółty MU1D3PX/AiPhone 15 Plus ma Dynamic Island, aparat główny 48 MP i Usb‑C, a wszystko to w konstrukcji z wytrzymałego barwionego szkła i... więcejaluminium. Dynamic Island eksponuje alerty i wydarzenia na żywo, żeby Ci nie umknęły, gdy akurat robisz coś innego, możesz zobaczyć, kto dzwoni, albo sprawdzić status lotu i wiele innych informacji. iPhone 15 Plus ma konstrukcję z wytrzymałego barwionego szkła i aluminium, jest odporny na zachlapania, wodę i pył. MediaMarkt.plZłóż skargę | 4 899 zł |
Apple iPhone 15 Plus 256GB - Czarny TEAPPPI15QMU183iPhone 15 Plus
Dynamic Island.
Oko na wszystko.
Dynamic Island eksponuje alerty i wydarzenia na żywo, żeby Ci nie umk... więcejnęły, gdy akurat robisz coś innego. Pozwoli najszybciej sterować odtwarzaniem muzyki, zobaczyć, kto dzwoni, i na przykład sprawdzić status lotu.
Trwałość
na całość.
Kolor na wskroś.
Nowa, innowacyjna konstrukcja ma tył ze szkła, które w całości nasycono kolorem. Dzięki wzmocnieniu szkła w specjalnym procesie dwukrotnej wymiany jonowej i obudowie z lotniczego ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 5 173 zł |
Smartfon Apple iPhone 15 Plus 256GB 6,7" 5G Czarny MU183HX/ASmartfon Apple iPhone 15 Plus 256GB 5G 6,7" Czarny Witaj w świecie iPhone'a 15, gdzie nowoczesne technologie łączą się z eleg... więcejancją, tworząc urządzenie o nieporównywalne Maxelektro.plZłóż skargę | 5 899 zł |
Smartfon Apple iPhone 15 Plus 256GB Różowy GS-T-APL-1347Dynamic Island. Oko na wszystko. Dynamic Island eksponuje alerty i wydarzenia na żywo, żeby Ci nie umknęły, gdy akurat robisz... więcejcoś innego. Pozwoli najszybciej sterować odtwarzaniem muzyki, zobaczyć, kto dzwoni, i na przykład sprawdzić status lotu. Trwałość na całość. Kolor na wskroś. Nowa, innowacyjna konstrukcja ma tył ze szkła, które w całości nasycono kolorem. Dzięki wzmocnieniu szkła w specjalnym procesie dwukrotnej wymiany jonowej i obudowie z lotniczego aluminium iPhone 15 jest niesamowicie wytrzymały. Nowy aparat główny 48 MP. Każde zdjęcie przechodzi pojęcie. Aparat główny rejestruje teraz obrazy o ultrawysokiej rozdzielczości. Co oznacza, że olśniewające, niesamowicie szczegółowe zdjęcia – i te dokumentujące chwile, i te zapierające dech – wyjdą Ci od teraz spod palca. Nowe portrety. Fokus, pokus, pstryk i łał. Portrety Twojego autorstwa będą robić ogromne wrażenie dzięki drobnym detalom i głębokim barwom. A teraz możesz jednym stuknięciem przenieść punkt ostrości z jednego obiektu na drugi, nawet na gotowym zdjęciu. Czyli czarujesz. Chcesz uchwycić coś, co zaraz minie? Nie musisz marnować czasu na włączenie trybu Portret. Jeśli fotografujesz człowieka, kota lub psa, iPhone 15 automatycznie zarejestruje informacje o głębi ostrości. I od razu możesz wyświetlić zdjęcie jako portret z artystycznie rozmytym tłem. Lub wybrać ten efekt później w apce Zdjęcia. Bateria na cały dzień. Na wszystko, od czego nie możesz się oderwać. Nawet 3 dodatkowe godziny odtwarzania wideo w porównaniu z iPhonem 12 Czip A16 Bionic. Megamoc Pro. Czip A16 Bionic napędza przeróżne zaawansowane rozwiązania. Jego zasługą jest na przykład fotografia obliczeniowa, która pozwala robić zdjęcia 24 MP i podkręcone portrety, izolowanie głosu podczas połączeń telefonicznych i niezwykła płynność gier o intensywnej grafice. Wszystko to działa z wyjątkową energooszczędno Komputronik.plZłóż skargę | 4 899 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Apple iPhone 15 PlusPorównaj w tabeli →
od 4 049 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.7 ", 460 ppi, 60 Hz, iOS, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 2 moduły, 48 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4383 mAh, 201 g, brak ładowarki
od 4 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.7 ", 460 ppi, 60 Hz, iOS, 256 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 2 moduły, 48 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4383 mAh, 201 g, brak ładowarki
od 5 490 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.7 ", 460 ppi, 60 Hz, iOS, 512 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 2 moduły, 48 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4383 mAh, 201 g, brak ładowarki
Wideo recenzje
Apple iPhone 15 | 15 Plus Unboxing (All Colors) + Gaming Test
26 września 2023640 783 przegląd
iPhone 15 Plus Unboxing and Camera Test! - ASMR
20 października 2023119 097 przegląd
iPhone 15 Plus Black Unboxing and First Impressions
30 września 2023252 856 przegląd
iPhone 15 and 15 Plus UNBOXING - Big Upgrade!
21 września 202397 493 przegląd
Apple iPhone 15 Plus review (shot on iPhone 15 Pro Max)
10 października 2023216 890 przegląd
iPhone 15 and iPhone 15 Plus HANDS ON!
13 września 202333 891 przegląd
Modyfikacje Apple iPhone 15 Plus
Ceny na Apple iPhone 15 Plus |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 15 Plus 128 GB | od 4 049 zł | 105 oferty | ||
Apple iPhone 15 Plus 256 GB | od 4 648 zł | 101 oferta | ||
Apple iPhone 15 Plus 512 GB | od 5 490 zł | 73 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 049 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.7 ", 460 ppi, 60 Hz, iOS, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 2 moduły, 48 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4383 mAh, 201 g, brak ładowarki
od 3 915 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.7 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4323 mAh, 240 g, brak ładowarki
od 5 275 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 526 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki