Smartfon Apple iPhone 14 Pro Max 512 GB
Wideo 53Zdjęcia 13 |
Apple iPhone 14 Pro Max 512 GB
2022 rokiPhone 14 Proaparatofondobry dźwięk120 HzNFCFaceIDbrak karty microSDwodoodpornośćfast chargeładowanie bezprzewodowestereoDolby Atmosbrak 3,5 mmsatelitaWi-Fi 6LTPObrak ładowarki
Wyświetlacz:6.7 ", 2796х1290, 460 ppi, 120 Hz
Pamięć:512 GB, RAM 6 GB
Procesor:Apple A16
Aparat:3 moduły, 48 MP, + 12 MP, i 12 Mpx
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:4323 mAh
Waga:240 g
Ekran o częstotliwości odświeżania 120 Hz. Zaawansowany potrójny aparat. Ultraszeroki z możliwością makro. Stopień ochrony IP68. Lampa błyskowa z kontrolą mocy.
Przedni aparat z autofokusem. Wyświetlacz ze szkłem ochronnym Ceramic Shield. Łączność satelitarna (funkcja SOS). W przypadku nagrywania w zwolnionym tempie dostępna jest stabilizacja. Wykrywanie upadku lub awarii (w celu powiadomienia służb ratunkowych lub bliskich)
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Apple iPhone 14 Pro Max 512 GB
Wszystkie ceny 31 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APPLE Smartfon APPLE iPhone 14 Pro Max 512GB Srebrny MQAH3PX/AiPhone 14 Pro Max. Aparat główny 48 MP rejestruje najdrobniejsze detale. Dynamic Island i niegasnący wyświetlacz kompletnie o... więcejdmieniają to, jak korzystasz z iPhone'a. A Wykrywanie wypadków, nowa funkcja bezpieczeństwa, wzywa pomoc, kiedy Ty nie możesz. MediaMarkt.plZłóż skargę | 9 159 zł |
Smartfon Apple iPhone 14 Pro Max, 512 GB, czarnySmartfon Apple iPhone 14 Pro Max Magiczne interakcje z iPhonem. Ważna funkcja bezpieczeństwa stworzona, żeby ratować życie. I... więcejnnowacyjny aparat główny 48 MP. ... EmpikZłóż skargę | 5 977 zł |
iPhone 14 Pro Max 512GB 5G CzarnyiPhone 14 Pro Max Ekran 6,7” cala Super Retina XDR (OLED) Pamięć ROM 512 GB Procesor A16 Bionic Fenomenalny wyświetlacz Niesa... więcejmowicie realistyczny i nasycony pięknymi barwami obraz naprawdę Cię zachwyci! Co ważne, wyświetlane treści są zawsze czytelne, nawet w pełnym słońcu – ekran ma nieosiągalną wcześniej jasność szczytową aż 2000 nitów. Przydatne informacje sprawdzisz szybko na ekranie blokady – będzie aktywny, dopóki nie odwrócisz iPhone’a ekranem do dołu czy nie schowasz go do kieszeni. Powłoka oleofobowa odporna na odciski palców Odświeżanie obrazu do 120 Hz Najlepsze zdjęcia i filmy Teraz iPhone 14 Pro Max da Ci pole do popisu! System aparatów TrueDepth zajmuje mniej miejsca na ekranie, ale za to potrafi więcej. Twoje zdjęcia będą piękne i pełne detali jak nigdy dotąd, a to m.in. za sprawą większej matrycy w porównaniu do iPhone’a 13 Pro. Podczas nagrywania filmów masz z kolei do dyspozycji fantastyczną stabilizację obrazu i tryb filmowy z rejestracją 24 kl./s w 4K HDR – jak do kina! Jeszcze lepsze zdjęcia w słabym oświetleniu Wyraziste i dobrze oświetlone selfie Wydajność na najwyższym poziomie Najnowszy procesor A16 Bionic zapewnia nieosiągalną wcześniej szybkość i energooszczęd Orange.plZłóż skargę | 8 849 zł |
Smartfon Apple iPhone 14 Pro Max 512GB Space Black (MQAF3) | 6 954 zł |
Apple iPhone 14 Pro Max 512GB - Space Black | 5 972 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Apple iPhone 14 ProPorównaj w tabeli →
od 3 425 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.1 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 3200 mAh, 206 g, brak ładowarki
od 3 915 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.7 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4323 mAh, 240 g, brak ładowarki
od 4 025 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.7 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 256 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4323 mAh, 240 g, brak ładowarki
od 4 495 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.1 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 256 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 3200 mAh, 206 g, brak ładowarki
od 5 972 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.7 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 512 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4323 mAh, 240 g, brak ładowarki
od 4 600 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.7 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 1024 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4323 mAh, 240 g, brak ładowarki
od 5 488 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.1 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 512 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 3200 mAh, 206 g, brak ładowarki
od 5 697 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.1 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 1024 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 3200 mAh, 206 g, brak ładowarki
Wideo recenzje
Czy ktoś jeszcze ogląda unboxingi? Unboxing, rozpakowanie Apple iPhone 14 Pro Max
28 września 20223 077 przegląd
Apple iPhone 14 Pro Max - anty recenzja mGSM.pl
23 października 20228 770 przegląd
iPhone 14 Pro Max Kolejny Raz Się Psuje...
1 października 202264 390 przegląd
iPhone 14 Pro Max - Wyspa marzeń?
19 września 2022511 405 przegląd
Apple iPhone 14 Pro Max - przykładowe filmy
23 października 20221 125 przegląd
Samsung Galaxy S23 Ultra vs iPhone 14 Pro Max | Który najlepszy?
9 lutego 2023101 419 przegląd
iPhone 14 Pro Max - mamy go! Pierwsze wrażenia
14 września 202257 967 przegląd
iPhone 14 Pro Max - pierwsze wrażenia, Mobzilla Flesz odc. 91
18 września 2022116 250 przegląd
Apple Iphone 14 Pro Max czy warto zmienić na nowy model? Różnice względem 13 pro max, prezentacja
29 marca 20233 068 przegląd
Apple Iphone 14 Pro vs Apple Iphone 14 Pro Max - czym się rożnią? Porównanie
2 kwietnia 202320 627 przegląd
iPhone 14 Pro Max - recenzja, Mobzilla odc. 564
22 lutego 2023196 828 przegląd
Apple Iphone 14 Pro Max vs Apple Iphone 13 Pro Max porównanie wizualne, różnice w wyglądzie !!!
12 marca 20234 685 przegląd
iPhone 14 Pro Max MASTER COPY Unboxing + Review Original vs Turkish Copy Worth It?
3 kwietnia 2023107 603 przegląd
Apple iPhone 14 Pro Max Unboxing - The Best iPhone for Gaming,
3 grudnia 2022658 przegląd
iPhone 14 Pro Max Unboxing + iPhone 14 Case Collection
10 listopada 20228 122 przegląd
Unboxing iPhone 14 Pro Max | Gold | 256 GB| Early Christmas Gift | Aesthetic
18 grudnia 20229 568 przegląd
iPhone 14 Pro Max (deep purple) + Apple Watch SE unboxing
19 marca 20231 453 przegląd
Apple iPhone 14 Pro Max | Unboxing & Initial Look & Impressions | A Message in the END
17 października 2022811 przegląd
Sister's Marriage and iPhone 14 Pro Max Unboxing
27 listopada 2022556 przegląd
Apple iPhone 14 Pro Max Unboxing In Hindi - The Best iPhone for Gaming
4 października 2022560 przegląd
iPhone 14 Pro Max Unboxing at Moment Enterprise. Apple Authorised Dealer at Siliguri. #ilovemoment
18 lipca 2023764 przegląd
MacBook Air and IPhone 14 Pro Max Unboxing 2023 | | 2023's Definitely My Year
18 lipca 2023912 przegląd
This is What Comes with the iPhone 14 Pro Max (Unboxing & First Impressions)
18 września 20221 160 przegląd
Iphone 14 Pro Max Unboxing and First Impressions
20 listopada 2022520 przegląd
Unboxing Iphone 14 Pro Max and testing BGMI
20 marca 2023439 przegląd
Apple iPhone 14 Pro Max Space Black - AT&T Unboxing and First Impressions
18 września 20221 633 przegląd
galentines day vlog, iphone 14 pro max unboxing and valentines day
15 lutego 2023253 przegląd
Apple iPhone 14 Pro Max - Unboxing and Hands-On
1 października 2022799 przegląd
@Apple iPhone 14 Pro Max Gold Unboxing | Setup and Accessories
29 stycznia 2023560 przegląd
Iphone 14 Pro Max Unboxing (silver) 512gb And Cute Apple Accessories and Setup#unboxing
28 kwietnia 2023460 przegląd
IPHONE 14 PRO MAX UNBOXING AND SETUP (black 512GB)
20 marca 2023346 przegląd
iPhone 14 Pro Max - Deep Purple || Unicorn Apple Store || Purchasing and Unboxing - iPhone || Vlog
20 maja 2023706 przegląd
iPhone 14 Pro max Purple unboxing | jenishliz vlogs
29 sierpnia 2023579 przegląd
Deep Purple iphone 14 Pro Max Unboxing and Review Complete Video - Dynamic Island and All
16 stycznia 2023251 przegląd
Apple iPhone 14 Pro Max & Magsafe Accessories - ASMR Unboxing | Dynamic Island | First Impressions |
6 listopada 2022288 przegląd
iPhone 14 Pro Max unboxing and impressions
19 września 2022283 przegląd
iPhone 14 Pro Max [ HEYDAY ] Case Unboxing + Review!! PT. 5 | WORTH THE $$$?✨
23 kwietnia 2023345 przegląd
IPHONE 14 PRO MAX UNBOXING Mondal Computer And Mobile
10 maja 2023222 przegląd
Iphone 14 Pro Max l Unboxing
30 listopada 2022300 przegląd
Apple Iphone 14 Pro Max 256 GB Purple Colour || Buying & Unboxing My New IPhone 14 Pro Max 256 GB
27 czerwca 2023188 przegląd
Unboxing iPhone 14 Pro Max Deep Purple 1 TB and Compare with Silver (White)
16 września 2022163 przegląd
Size Matters: iPhone 14 Pro Max Deep Purple Unboxing, Setup, and Review
19 września 2022163 przegląd
Unboxing iPhone 14 pro max… #fypシ #trending #cool #asmr #shorts #apple #iphone
19 lutego 2023177 przegląd
iPhone 14 Pro Max | Unboxing and Setup | Malayalam
30 marca 2023173 przegląd
Unboxing Deep Purple Apple iPhone 14 Pro and 14 Pro Max
20 września 2022364 przegląd
iPhone 14 Pro Max Unboxing and Setup! | MANDISIMO
17 września 20229 001 przegląd
Apple iPhone 14 Pro Max Unboxing - Purple - पर्पल || techinnews.com_
17 września 2022350 przegląd
iPhone 14 Pro Max Unboxing And Review | Is It Worth Buying?
8 października 2022307 przegląd
iphone 14 pro max unboxing and review || with friends iftari funny video #iphone14
27 kwietnia 2022614 przegląd
Iphone 14 Pro Max + MagSafe + Apple Accessories Unboxing | Aesthetic
28 września 202220 879 przegląd
Unboxing the new Apple iPhone 14 Pro Max [Greek]
22 września 20228 530 przegląd
Apple Watch & iPhone 14 Pro Max Unboxing
18 września 2022301 przegląd
LONLI iPhone 14 PRO MAX Case - Unboxing and Review
13 września 20223 966 przegląd
Modyfikacje Apple iPhone 14 Pro Max
Ceny na Apple iPhone 14 Pro Max |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 14 Pro Max 128 GB | od 3 915 zł | 61 oferta | ||
Apple iPhone 14 Pro Max 256 GB | od 4 025 zł | 54 oferty | ||
Apple iPhone 14 Pro Max 512 GB | od 5 972 zł | 34 oferty | ||
Apple iPhone 14 Pro Max 1 TB | od 4 600 zł | 31 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 025 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.7 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 256 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4323 mAh, 240 g, brak ładowarki
od 5 559 zł
flagowiec, aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.7 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Apple A17 Pro, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12.7 Mpx, + 13.4 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4441 mAh, 221 g, brak ładowarki
od 4 155 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 537 zł
aparatofon, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 348 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 887 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 1 748 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 799 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 619 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 498 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 1 323 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8300 Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g